Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mire utal valakinél, ha...

Az mire utal valakinél, ha folyton a múltján töpreng, visszavágyik korábbi korszakaiba?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Hogy nem boldog a jelenében és így elfecsérli az idejét, aztán egyszer csak arra ébred, hogy 70 éves és már nem tud mit csinálni, s ostorozza magát, hogy miért nem élt, amikor fiatal / középkorú volt. És jön a gyógyszertúladagolás....
2015. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy maximálisan igaza van. Alapból a múltjában fiatalabb volt, tehát igaz az a megállapítás hogy minden szebb és jobb volt. Én mái napig hiányolom a korábbi éveimet, és ha lenne időgép, azonnal vissza is mennék...
2015. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán, hogy valami nagy hibát követett el a múltban, ami hatással van a mostani lelkiállapotára is és azt helyre szeretné hozni.

Nekem is, és szerintem mindenkinek) van ilyen pont a múltjában, de én szerencsére túl tudtam magam tenni rajta annyira, hogy ne akadályozzon a jelenlegi boldogságomban és, hogy ne ostorozzam vele magam nap, mint nap.

De elfelejteni szerintem sohasem fogom.

2015. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szonata ***** válasza:
Elégedetlenség, lelkiismeretfurdalás,kilátástalanság.
2018. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!