Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfolytani a...

Hogy lehet elfolytani a mosolygást?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés, de ösztönösen jön, h amikor viccelek vagy hazudok, automatikusan mosolyogni kezdek, vagy nevetni, és nem tudom megállni.. Mit lehet tenni h be tudjam ezt folyásolni?

2022. ápr. 2. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Most én is elnevettem magam.

...be tudjam folyojásolni... ez jó. Nagyon jó. Hahaha.

Nem inkább befolyásolni tudjam?


Egyébként sehogy, mert csak még jobban kibukig belőled.

Vannak olyan emberek, akik fa arcal tudnak süketelni. Mások meg nem.

2022. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
Tarsd vissza a lélegzeted, vagy gondolj arra hogy minden barátod csak hazudik neked, és igazából gyűlöl, és csak kihasználnak, aztán kibeszélnek a hátad mögött...
2022. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem lehetne megváltoztatni, hogy hazudsz? És akkor az egész "elfojtani a mosolyt"-dologgal nincs is probléma. Van valami, ami téged rákényszerít arra, hogy hazudj, vagy miért csinálod?
2022. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
94%

3-as:

Mindenki hazudik. Nincs olyan ember aki ne hazudna egyszer sem egész életében.

2022. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
4. Ne hazudj! Van olyan, aki mindig igazat mond. Igaz, csak egy. És önmagáról hazudta.
2022. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül hazugságról van szó csak. Szerettem volna megkérdezni, h hogyan tudnám hitelesen alakítani a füllentéseim.
2022. ápr. 2. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy kell hszudni,h te magad is elhidd. Ferdisd el az infot vagy csak hallgass el vmit stb.
2022. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Humor Herold ***** válasza:
Gyakorold a tükörbe :)
2022. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is gondolom, hogy ne így lenne, igen, én is hazudtam már, persze. Nincs is ilyen elvárásom a kérdező felé. Csak hát a kérdező ezek szerint nem csinálja úgy, hogy ne vegyék észre. Nem tudom, milyen dolgokban hazudik, mit akar eltitkolni, eljátszani másoknak? Sikkaszt milliókat vagy ha összetör egy bögrét, nem akarja elismerni az anyukájának? Valamiért őt zavarja, hogy nem megy neki hitelesen hazudni.
2022. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!