Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar iszonyatosan...

Csak engem zavar iszonyatosan ha valaki minden félmondat végén smileyt ír?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem azzal van a baj hogy ír smileyt pl.:köszönésnél, vagy valami vidám mondatnál. Nemrég láttam egy olyan kérdést itt ahol elektronikus ezközökről volt szó, és roh@dtul nem volt semmi vicces, és semmi olyan amin vigyorogni lehetne. Nekem ebből írtó nagy nyálasság jön le. Nektek? Találkoztatok már ilyennel??

2020. febr. 28. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Engem is idegesít, gyerekes dolognak tartom. De amit még ennél is jobban utálok, amikor valaki CSAK smile-t ír normális válasz helyett. Pl. Hogy vagy? A válasz egy mosolygós fej. Dolgozol? Válasz egy szomorú fej. Miért nem lehet azt írni, hogy igen, nem?!
2020. febr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is olyan nyálas, butuskodós, gyerekes nem is tudom nagyon rossz. Minek kell ennyi smiley?! Miért nem elég egy-kettő a mondat végére (már ha van mondat, és az írásjeleket nem hagyja le). Nem tudom engem nagyon idegesít.
2020. febr. 29. 00:52
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
ez :) most miért zavar :( téged :) ez életed legnagyobb :)) problémája? ;)
2020. febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

meg kell tanulnod másokat elfogadni

nincs tesód?

2020. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit elfogadni? Azt hogy már írni sem tud, nem ír írásjeleket, és nem is ír helyesen helyette ír smileyt. Mert zavar, olyan mintha beszélgetés közben (nem viccelés közben) bele röhögne a képedben, vagy csak úgy elsírná magát. Nincs értelme, min mosolyog ha nincs mit??
2020. febr. 29. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos :) attól, hogy neked nincs okod mosolyogni, másnak még lehet :)
2020. febr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem csak a sírva röhögő fej szokott zavarni, ha túl sok van belőle. A smiley csak kedves :)
2020. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De mindenhova?? Ahhoz minek kell smiley, hogy hogyan kell újra telepíteni a Windiws 10-et?? Mert kb ez volt: Hogyan kell újra telepíteni?:) Leírás: Újra szeretném telepíteni :). Honnan lehet letölteni? :) :DDDD Nagyon zavaró tud ez lenni. Mi a vicces??
2020. febr. 29. 17:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Vagy a TV bekötéshez, ha semmi vicces nincs minek kell oda írni hogy :DDD vagy :).
2020. febr. 29. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te atya ég, nincs jobb dolgod, mint ezen lovagolni? Neked is izgalmas életed lehet.
2020. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!