Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki változtatott nevet?

Ki változtatott nevet?

Figyelt kérdés
Aki megváltoztatta már a nevét az megbánta?

2022. ápr. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyan még folyamatban van a névváltoztatás, de a munkahelyemen és a szűkebb baráti, családi körömben már hónapok óta az új, választott keresztnevemen szólítanak. Nagyon jó érzés végre olyan névvel azonosulni, ami tetszik, amit magaménak érzek. Azóta az eredeti nevemet végképp nem tudom elviselni. Mindig utáltam.

Akkor győződhetsz meg róla legkönnyebben, ha megkérsz néhány ismerőst, hogy úgy szólítsanak, amire változtatnád. Nálam még egyértelműbbé tette a döntést.

Emellett nem árt végiggondolni, hogy olyan nevet válassz, ami nem csak átmenetileg, hirtelen fellángolásból tetszik.

2022. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én például. Vér szerinti édesapám elhagyott minket amikor még csecsemő voltam, én pedig később felvettem a nevelőapám családnevét.
2022. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg.

Ez igazán én vagyok.

2022. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!