Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lépte át kb. az emberisé...

Nemjuteszembesemmi49 kérdése:

Mikor lépte át kb. az emberiség népessége a 8 milliárdot?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen, egy pár éve szerintem.

A GEO nevezetű(nem NATGEO, annál jóval kevésbé híres) újságban szokta követni rendszeresen szerintem becslés alapon a teljes népességet, az utolsó oldalon. Nem tudom, aki olvas GEO nevezetű magazint, az biztos emlékszik rá valamennyire.

Esetleg létezik erre valamilyen weboldal, vagy platform, ahol jelen idejű becslést végeznek bizonyos időszakonként?



2022. ápr. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
es ilyen embereknek szavazati joga van....
2022. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
hello, szerintem pontosan nem tudják, pl nap, óra, perc ,de, ha átlépte, akkor én most betippelek egy 2017-2020 körült -én nem_értek hozzá.
2022. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint még nem lépte át, de közel vagyunk hozzá:

[link]

2022. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valaki vhol azt válaszolta, emlékszik még arra, amikor azt mondták átlépte a 7 milliárdot, most pedig már 8 milliárd.
2022. ápr. 5. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk ezzel kapcsolatban, de a 8-at még nem léptük át.

[link]

2022. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!