Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis hogy apanak ket...

Normalis hogy apanak ket daganata is van, nem tud nyelni mar és 4 honap alatt semmi kezelest nem kapott?

Figyelt kérdés

Tudo es torok.

4 honap alatt semmi kezelest nem kapott, mar a sajat nyalat sem tudja le nyelni ki kell kopnie. Remeg es fogyott vagy 40 kilot.

Enni egyaltalan nem tud vizet sem tud inni, semmit nem csinalnak. Miert? Szerintem ez nem normalis.


2022. ápr. 8. 22:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Muteni nem lehet, kemot fog kapni de nem akarjak neki adni mert 4 honapja semmi....en megertem hogy sok a beteg ember sajnos, de negy honap alatt semmit nem csinaltak egy attetes raknal ez felhaborito
2022. ápr. 8. 22:43
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsanat, 5 honap.
2022. ápr. 8. 22:44
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Engem műteni kellene, elég szarul vagyok sokszor hányok, sokszor fekszem az epeköveim miatt, de még csak időpontot se kaptam.
2022. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Neharagudj de egy epeko, es egy attetes rak kozott van kulonbseg
2022. ápr. 8. 22:48
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen nincsenek rá szavak, mennyire felháborító, ami megy ebben az országban.
2022. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha ennyire fogyott, akkor lehet, nem bírja el a szervezete a kemót.

Fájdalomcsillapítót kap?

Ha nem tud nyelni, akkor gyomorszonda kellene.

Nekem a férjemnek volt rák a szájában. nem ment le a végén már semmi a torkán. nem a rák vitte el elsősorban, hanem éhen halt. nem adtak neki gyomorszondát, mert úgy vélték, neki már minek.

Mélységes sajnálatom, amin keresztül megy az édesapád, és a család.

2022. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem csinalnak semmit es nem tudja lenyelni a sajat nyalat. En szohoz sem jutok
2022. ápr. 8. 22:51
 8/20 A kérdező kommentje:
Azert fogyott le mert nem volt etvagya amiota megtudta hogy tudo rakja van nem tudott enni az idegtol nem volt etvagya. Aztan eszre vette hogy nyelni is alig tud, utana kiderult hogy torok rakja is van. De most kb 2 honapja mar nem tud nyelni egyaltalan es most fogyott le nagyon , elotte is fogyott de akkor még nem ennyire
2022. ápr. 8. 22:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem kap fajdalomcsillapitot. Vannak fajdalmai vajon?
2022. ápr. 8. 22:56
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
f..opó magyarok. Mást erre nem lehet mondani, nekem a mamám is rákos semmit nem tudnak kezdeni vele, csak kínozták kb eddig...amíg le nem mondott minden féle kezelést.
2022. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!