Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki az álagnál rosszabbul...

Aki az álagnál rosszabbul keres, annak érdemes elköltöznie otthonról albéretbe? (Budapesten)

Figyelt kérdés

Frusztrál, hogy otthon lakom, viszont épphogy kijönnék 1 hónapban ha elköltöznék egyedül.

Egyszerűbb lenne valakivel költözni, de egyedülálló vagyok.


Ez a mamahotel ráadásul csak hátráltat az ismerkedésnél-gáznak érzem.


Tehát ez egy ördögi kör, de közben nem maradhatok.örökké otthon..


Eddig lakásra gyűjtöttem de a jelenlegi árak.mellett, most biztosan nem vágok bele.



2022. ápr. 10. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyértelműen. Nem érzed jól magad nem tudsz előre lépni akkor menned kell. Én is 19 évesen már elköltöztem otthonról és nagyon nem volt egyszerű de jó döntést hoztam.

Lehet nem lesz jobb elmenni albiba főleg Pesten nyilván csak szobát tudsz bérelni valakikkel. Sok dolog sokkal kényelmetlenebb lesz és sok fog múlni milyen lakótársakat fogsz ki. Szóval nem egyszerű de azt mondom legalább meg kell próbálni. Fél évre vagy pár hónapra. Ha nem jön be ne félj tovabblépni vagy akár visszamenni a "mamahotelbe" legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.

2022. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
Buta vagy, ha elköltöznél, akkor is otthon laknál. Mindenki otthon lakik, hiszen az otthon definíció szerint az aktuális lakóhelyedet jelenti.
2022. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Én semmiképp se laktam volna a szüleimmel, hogy még 30 évesen is úgy kezeljenek, mint egy pelenkást, és tűrjem a kontrollmániát és zsarnokoskodást, meg csicskáztassanak, hogyne. Bármilyen keveset is kerestem, akkor sem laktam otthon. Volt, hogy egyedül béreltem egy szobát és olyan is, amikor egy koleszban laktam szobatársakkal, pedig már sokkal idősebb voltam náluk. De még az is jobb volt, mint szülőkkel.
2022. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg ez attól függ,hogy otthon Neked jó helyed van-e. Fontosabb az,hogy tudj gyűjteni szerintem. Ha a körülményeid jók otthon és a légkör akkor szerintem maradj.
2022. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lakótársakkal tuti nem.laknék.

Pont az lenne a lényeg, h ne kelljen alkalmazkodnom.


Amúgy, aki 18 éves kora óta fenn tart egyedül egy albérletet pesten, az , hogy csinálja?

2022. ápr. 10. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Ha ez a kérdés felmerül benned akkor Te nem engedheted meg magadnak.
2022. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy. Én Londonba voltam tomegszallason, barátnőmmel vettem ki lakást, egyedül bérletem házat stb. Mindegyik penzkidobas és sok bosszankodas, de nem költöztem vissza mamahotelbe mert ott kellene leginkább máshoz alkalmazkodnom. Nem tudom nálad hogy van ez de gondolkozz el ezen. Felnőtt ember vagy alkalmazkodni kell másokhoz ez van. Valszeg simább lesz együtt élni idegenekkel mint anyaddal.
2022. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint mar megvan az onero a lakashoz, csak sajnos most olyan budapesti arak vannak, h lehet varok ezzel a projekttel...
2022. ápr. 17. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs egy kicsit off leszek, de ezt nem hagyhatom szó nélkül. "Felnőtt ember vagy alkalmazkodni kell másokhoz ez van.", mert szerintem pont az a felnőtt élet, hogy nem kell alkalmazkodnod senkihez, vagy csak a párodhoz, akit te választasz.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, én várnék egy kicsit. Ha megvan az önerő az már egy jó dolog. Azt nem mondom, hogy mostanában olcsóbbak lesznek az ingatlanok, de érdemes várni. Másrészt nem tudom mit dolgozol, de a fizetésed is változhat.

2022. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Palyakezdo jogasz vagyok
2022. ápr. 17. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!