Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel irja a haziorvos a xanaxot...

Fel irja a haziorvos a xanaxot a felhobe ha a pszichiater adott egy papirt amin rajta van hogy ő fel irta nekem 1x?

Figyelt kérdés

Egyszer elmentem pszichiaterhez irt is fel xanaxot, van rola papir viszont utana egy honap mulva vissza kellett volna mennem hozza, elmondani hogy hogy hasznal a gyogyszer stb , de nem mentem. Még van par db mert csak akkor szedem ha buszra szallok vagy stresszelek de most mar kene iratnom, es kivancsi lennek ha a hazi orvosnak megmutatom azt a papirt o felirna e nekem minden honapban.

Exitilt es xanaxot irt de csak a xanaxot szedem ha nagyon muszaj.

23L


2022. ápr. 10. 22:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Stressz meg szorongas miatt minden fele fobiat ram ragasztottak. Semmi bajom. Ezert nem mentem vissza hozza. De a xanax kene nyugtatas miatt
2022. ápr. 10. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, pszichiátereknél van olyan is, hogy gyógyszerfelírás, jóó elég drága, mert kb 5000 Ft/10-15 perc, de háziorvos, ha jól tudom nem írhat fel egy meghatározottnál erősebb hatóanyagút.
2022. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1mg-ot szedek. Mielott elmentem pszhichiaterhez kerdeztem a hazi orbos nem irna e fel nekem nyugtatot azt mondta nem, csak ha papirom van rola. Vegulis mostmar van ,de nem tudom felirna e igy
2022. ápr. 10. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 0.5 mg-os, 100 db-ost felírt minden nélkül a háziorvos -frontin=xanax.

Legfeljeb kettőt veszel be.

2022. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom, háziorvos nyugtatót csak szakorvosi javaslatra ír fel.
2022. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haziorvos is felirhat, legalabbis 0,5-ost meg biztosan. Annyi a kulonbseg, hogy akkor teljes aras.
2022. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem irja fel megkerdeztem tole. Ez a papir amin rajta van hogy xanaxot irt fel az orvos, ez megteszi szakorvosi javaslat helyett?
2022. ápr. 10. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy van fogalmazva, de ha azt kérte, hogy egy hónap múlva menj vissza hozzá, nem hiszem, hogy rajta lenne a javaslom szó.

Valószínűleg kíváncsi lett volna, használ-e neked, vagy más gyógyszer jobb lenne, esetleg nincsen káros mellékhatása, és akkor adott volna javaslatot, ami alapján már háziorvos is írhat fel.

2022. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!