Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tudom meghàlàlni?

Mivel tudom meghàlàlni?

Figyelt kérdés
Van egy baràtom, aki megcsinàl egy munkàt.Kb 100.000 lenne a munkadíj, de nem kèr èrte semmit. Ràadàsul kihúz a kakàból is, mert szàmlàt ad róla.Szerintetek mi az amit adhatnèk neki?A munka hoszadalmas, reggeli ebèd vacsora innivalót biztosítok neki, meg egy màrkàsabb alkoholt. Csak nem szeretnèm, hogy azt èrezze, hogy nem becsülöm, mikor hatalmas segítsèg...
2022. ápr. 10. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azzal adod a legtöbbet, ha te is követed a mintáját és te is így élsz és viszonyulsz másokhoz, ahogy most ő hozzád. Hogy egyrészt éles a szemed észrevenni, ha valaki most el van akadva és te épp tovább tudod mozdítani és bátor is vagy megtenni, akkor is ha ez szokatlan a világban.
2022. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonozni tudod a szívességét, amikor fordított helyzetben lesztek és neki lesz szüksége a te segítségedre. Ha "nem bírod kivárni" ezt, mert egyfajta lelkiismeretfurdalást okoz neked hogy úgy érzed emiatt "tartozol neki", akkor lepd meg valamilyen ajándékkal.
2022. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orál.
2022. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mesèlnèl mèg valamit magadról... ha màr te így vagy hàlàs màsokkal
2022. ápr. 11. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
oocsón vállalom
2022. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!