Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis hogy nyaron csak...

Normalis hogy nyaron csak feketet es feheret tudok hordani az izzadasom miatt?

Figyelt kérdés

Farmert se tudok felvenni csak feketet. Polobol csak fekete es feher. Annyira izzadok hogy vizes lesz rajtam a ruha vegig a hatamon meg a combomon is. A feketen es a feheren nem latszik.

Ez betegseg? Vagy mindenki igy van nyaron? De hat mindenki mas azt vesz fel amit akar en ugy latom nekik nem kell azon stresszelni hogy nem vehetnek fel semmit mert olyan lesz rajtuk a ruha mintha ki lenne mosva.


2022. ápr. 16. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kover. Es igazabol nem csak nyaron van ez. Akarmikor amikor nem fekete es feher van rajtam attol felek vizes lesz a ruham. Farmert sem merek felvenni soha...
2022. ápr. 16. 11:41
 2/8 A kérdező kommentje:
Piros polo lenne a munkaruha es megbeszeltem a fonokommel hogy nekem van ez a problemam eleg kellemetlen es kulon polot csinaltattam magamnak feherben ....
2022. ápr. 16. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kártérítési kötelezettség terheli a vezetőséget, mert ember legyen a talpán, aki ott tud maradni dolgozni. Nem vezetőnek születik valaki, de ha nem tud az lenni, akkor nem kell azt a munkakört ellátni, mert szégyen az, hogy egy nővel bármit lehet tenni, mert nekünk az a motiváló. Ha pirosat veszel fel, ismerni kell a jelentését, ha tudjuk, akkor tudni is kell értékelni a tevékenységet, amit ehhez társítunk.
2022. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez amúgy hormonális probléma is lehet, akár ki is vizsgáltathatod.
2022. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem normalis. Valami oka van. Nem vagyok kover meg semmi ilyesmi
2022. ápr. 16. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezért írom, hogy hormonális probléma lehet. Menj el endokrinológiára.
2022. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Hormonális, stressz, étrend.

Tudom milyen érzés, én télen is ugyanígy vagyok.

2022. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy izzadok mint a ló. Elviselhetetlen. Már most. Tegnap pulcsiban voltam, és szakadt rólam a víz kb. Régen amikor 4 5 órát edzettem kint a napon, akkor is facsarni lehetett a pólóimból a vizet. De az nyilván normális, megittam 4 liter vizet, ki id ment. De most, hogy alig mozgok? Ráadásul oltári büdös a hónaljam mindig, hiába nyomok egy rakás tusfürdőt meg parfümöt utána. Hamar büdös lesz. Nagyon idegesítő. Holnap megyek vérvételre. Remélem hormonális probléma és megoldják.
2022. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!