Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel gátolhatnám az mindennap...

Mivel gátolhatnám az mindennapos izzadásomat?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy milyen ruhát veszek fel, akár 100%-os pamut pólót is, a hónajam minden nap leizzad és szagos. Izzadásgátló dezodort használok, de semmi eredménye. Ha tudtok megoldást a problémámra, kérlek írjatok. (18/F)

2018. márc. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Odabasznak a hormonok ilyenkor :D

Old spice (csak a kék stiftes jó), nekem ez az egy vált be.

[link]

Amúgy meg rendszeres sportolás csökkenti az izzadást.

2018. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, amíg szagos lesz. Amikor érzed, hogy izzadsz, mosd le akár csak sima vízzel is (suliban pl. a klotyónál), akár naponta többször is.
2018. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Antisudorica :)
2018. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izzadásgátló szer nincs ,ezt felejtsed el .

Csak nagyon jó,hosszantartó szag közömbősitők .

Az izzadás nem más,normális körülmények közt,mint a test hőfokszabályozása .

Izzadni akár izgalom hatására is lehet .Vagy gyorsan működik az anyagcsere a testedben .Bármi betegség állhat a háttérben .A házi orvos egy alapvizsgálat után többet tudna mondani .

2018. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy minden nap fürdök és rendszeresen sportolok. A háziorvoshoz még nem mertem fordulni ezzel, hátha az old spice teszi adolgát :D

Köszönöm az eddigi válaszokat

2018. márc. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!