Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap beszélgettem Valakivel,...

Tegnap beszélgettem Valakivel, itt a Gyakorin és egyszer csak eltűnt!?

Figyelt kérdés
Én mindig mondom, hogy jó éjszakát vagy, hogy mennem kell. Ebből lehet tudni, hogy milyen vagyok. Vele ellentétben!

2022. ápr. 16. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tűnt az el !
2022. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy beszélgetés közben hirtelen mennem kellett, szólni sem volt időm.

De mondjuk az eddigi tapasztalatok alapján, itt ez a divat. Ezért nem is gondoltam, hogy probléma lesz.

Pár nap múlva folytattam volna, mikor itt jártam újra, de az illető valószínűleg zokon vette, mert azóta sem írt vissza.

Tehát elég változó, hogy állnak itt a beszélgetéshez az emberek.

2022. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, írok és nem válaszolnak. Megpróbáltam pár hét után, aztán kiderül, hogy az illető azért nem írt vissza, mert azt hitte, hogy bedurciztam, pedig nem írtam semmi olyat, amiből ez levonható, aztán megint eltűnik...így a fenének sincs kedve írogatni.
2022. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Velem is volt már ilyen, hogy nem válaszoltam a másiknak, egyik nap egy kérdés kapcsán elbeszélgettünk kicsit, pár levélváltás volt, de én nem óhajtottam még másnap is, meg harmadnap, meg ki tudja meddig levelezgetni.

Kitárgyaltuk az adott témát, esetleg még ezt-azt írtunk egymának akkor, de legyen elég ennyi, bővebben nem akartam ismerkedni meg írogatni. Az csak arra az egy napra vonatkozott, arra a kérdésre, és kész, nem fogok mindenféle egyébről cseverészni majd hetekig, meg évekig.

2022. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Hogy érted, hogy eltűnt? Nem válaszolt? Én is csináltam már ilyet, nem volt különösebb oka, csak meguntam a beszélgetést egy random idegennel. Gondolom veled is volt már olyan, hogy közbejött valami. Bár abban igazad van, hogy tényleg nem szép dolog csak úgy se szó se beszéd lelépni.
2022. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos megesik. Ezen nem éri meg felhúzni magad.
2022. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg az első öt választ valamelyik frusztrált admin írja,

úgyis. :)))))))) Kb azok akik évekre letiltottak innen csak mert elküldtem a bús... ba a húsvétkor Jézust a fekálival összemosó kommentelőt.. Sokért nem is kár, hogy eltűnik!

2022. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!