Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap beszélgettem Valakivel,...

Tegnap beszélgettem Valakivel, itt a Gyakorin és egyszer csak eltűnt!?

Figyelt kérdés
Én mindig mondom, hogy jó éjszakát vagy, hogy mennem kell. Ebből lehet tudni, hogy milyen vagyok. Vele ellentétben!

2022. ápr. 16. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Itt mindenki eltűnik nyugi.:D

Ez az oldal nem jó ismerkedésre, mert ha össze is jön valaki... Az olyan amilyen. Szóval ne keseredj.

2022. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Ilyenek a lányok

Nem veled van a baj.

2022. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2-es

Lány vagyok. 😄

2022. ápr. 16. 16:13
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Bármi közbe jöhet.


Pl egyszer ugyan úgy beszélgettem itt valakivel, majd egyszer csak elment a net.


2 napig nem volt net,aztán meg elfelejtettem.


A másik elfelejtettem elküldeni az üzenetet,hol ott azt hittem elküldtem..


3. ok ami szintén megtörtént egyik topikba bejelentettek vagy mi és töröltek.


Vagyis pl még reggel válaszoltam akivel beszéltem,aztán mentem dolgozni,munka után már nem engedett belépni.



ezer oka lehet,akár csak nem voltál neki még sem szimpi.

2022. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es

Tök jó a válaszod, úgy jól esik! Nagyon köszönöm!

2022. ápr. 16. 16:14
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Minden héten összefutok valakivel, aki eltűnik.
2022. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen normális! Én is úgy csetelek barátokkal, de ismerősökkel is, hogy se nem köszönök, se el nem köszönök, egyszer csak abbamarad a beszélgetés. De mások is így vannak vele! Legközelebb újra kezdjük, tehát nincs ezér örök harag. Pedig fiatal se vagyok már, mégsem tartom be ezeket az ódivatú illemszabályokat. Élőben igen, de az online csetelés más.
2022. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valódi kérdés. Max önigazolás.
2022. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Ezek szerint ő nem vette annyira komolyan a dolgot mint te. A legtöbb ember ilyen itt, mivel az oldal anonim, senki nem arra számít hogy itt fogja megismerni a nagy ő-t. Csak lazán beszélgetnek az emberek, kötetlenül. Én is lazán veszem, ez csak üzengetés. Egy chatnél persze más, egyszerre ott van mindkét fél, valós időben olvassák az üzeneteket, és pörög a beszélgetés. Ott fura lenne csak úgy eltűnni. De egy ilyen üzengetős dolog lazábban megy. Ha ma már nem lép be az oldalra, az utolsó üzeneted holnap is ott lesz neki, akkor is tud válaszolni. Te meg akár egy hétre rá is válaszolhatsz neki, bármikor lehet folytatni.

(Mondjuk én a jelenlegi páromat pont itt ismertem meg, de az sem egy előre eltervezett dolog volt, csak így alakult.)

Vedd lazán, és bármi lehet belőle. Lehet hogy ma este megint itt lesz és ír, és fel sem tűnik neki hogy te beijedtél hogy eltűnt.

2022. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenki szokott azonnal válaszolni amúgy. Én is van, hogy kapok privátot, van, amikor azonnal írok, van, hogy pár óra múlva, van, hogy csak másnap, vagy akár hetekkel később, mert olyan is volt már az évek alatt nem egyszer, hogy több hetes, de hónapos szünetet is tartottam, mert elegem lett belőle. Sőt, a saját tesóm is csak ma válaszolt egy két napja küldött üzimre.
2022. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!