Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a dolog, amit egy...

Mi volt az a dolog, amit egy tanárod tett az osztályodban egy gyerekkel, s most így utólag arra gondolsz, hogy nagyon nem volt szép tőle?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha most elkezdeném mesélni az iskolás éveimet...hajjaj
2022. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A matematika tanárom nagyon felpofozott egy gyereket ha vm. nem tudott. A keze nyoma meglátszott az arcán. 80-as évek volt, senki nem törődött vele, hogy ez nem helyes.
2022. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pszichopata magyartanárunk, aki mindenkit fejbecsapkodott az osztálynaplóval, aki kartávolságon belül ült (minden tanévben már két-három hónap után darabokra esett emiatt a napló), gúnyneveket aggatott a diákokra, és rendszeresen kidobta az ablakon az általa feleslegesnek ítélt felszerelésünket.
2022. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy orosztanárnő, és ő valahogy egy lányt annyira nem bírt, hogy mindig ki tudta forgatni a feleletét, olyan kérdéseket adott neki, vagy annyira belekötött szavakba, kiejtésbe, ahogy másnak soha. A legtöbb diákot átlagosan, igazságosan kezelte, engem is, a teljesítményemnek megfelelő jegyet adott, néhányaknak kedvezett, ez is észrevehető volt, de nem annyira látványosan, hogy nagyon bántó legyen. Ezzel a lánnyal kifejezetten szemét volt, az írásbeli dolgozatoknál nem tudom, hogy csinálta, ott objektívebbnek kellett maradnia, hiszen ami le van írva a papírra és helyes nyelvtanilag, vagy feleletválasztós és a helyeset ikszelte be, nem tudja lerontani. Azt, hogy szemétkedik ezzel a lánnyal, akkor is tudtam, de nem tettem semmit, nem jeleztem sehol. Most utólag félelmetes, ahogy rágondolok, hogy mennyire kiszolgáltatott lehet egy diák. Mit meg nem tehet egy tanár...? :( Nehéz volt mindezeket fölvállalni magam előtt is, mert amúgy nekem kedvelhető volt ez a tanárnő, velem normális és úgy alapjában jó embernek gondolom, még most is. Mi zavarhatta ebben a lányban annyira, nem tudom. Engem lehet, megnyomorított volna egy ilyen visszaélés, ha velem történik. Igazságtalan és bántó volt, ez biztos. És indokolatlan.
2022. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalomtanarunk egyik fiúnak a haját kiszolgáltatottság, a másikat a fülénél fogva rángatott. Az ideggyenge rajztanar (orvosi eset volt, többször akart öngyilkos lenni, egyszer a haza ablakan ugrott ki, de alacsonyan volt és csak a bokája tört ki), meg rajzfelszerelesekkel meg kulccsomoval dobált.
2022. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*kiszaggatta.
2022. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban egy tanárunk minden ok nélkül vert gyerekeket. Szerintem ebben az országban csak szadista emberek állnak tanárnak.
2022. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A technika tanárom 6.ban.

Óra végén mindig megkért hogy maradjak mert beszélni szeretne velem.

A többiek felmentek, mi maradtunk az alagsorban.

Simogatta a derekamat, a csípőmet meg a hátsómat és arra kért hogy menjek el hozzá egyszer mert főz nekem valamit.

Több alkalommal volt ez és én nem szóltam senkinek, annyira szégyelltem. Vagy azt hittem hogy nem hisznek nekem vagy én leszek lecseszve hogy meggyanusítok egy tanárt. Idős volt, közel a nyugdíjhoz. Azóta már nem is él.

2022. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!