Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilágyi Liliánát bántalmazták...

Szilágyi Liliánát bántalmazták, vagy hazudik?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
54%
miért gondolod azt hogy hazudik?(komolyan:))
2022. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű, hogy igazat mond, de erősen túloz, nem hiszek el mindent abból, amit mesél.
2022. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ma olvasgattam itt gyakorin és azt írták, hogy hazudik.

Viszont én azt hiszem, ha valaki kiáll magáért ilyen kemény dolgok miatt, az nem hazudik.

De érdekelne, hogy némely gyakoris szerint mi a hazugság a történetében.

2022. ápr. 17. 23:28
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem a történetével van a gond. Hanem hogy a médiába lazán bemondja, egyre "túlozva", de a rendőrség ejtette a vádakat, mert nem volt hajlandó bemenni tanúskodni.


Ez így mennyire vehető komolyan?

2022. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

1. Semmiféle bizonyíték nincs a dolgokra, egyedül az ő állításai.

2. A médiában egyre hangosabban nyomja a témát, ezzel megsértve az apja jó hírnevét.

3. A rendőrségi eljárásban nem volt hajlandó közreműködni.

Innentől kezdve nem olyan valóságtól elrugaszkodott gondolat az, hogy Liliána hazudik a médiában, de egy hivatalos eljárásban már nem meri ezt megtenni.

2022. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Egyszeűen csak szerepelni akar, bulvársztár akar lenni. Mi másért szervezne valaki lincselést a saját szülője ellen ?
2022. ápr. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Valószínű igazat mond, de a feminista újságírók lovagolnak most a témán, és életben tartják.

Már meglátom ezt a kis kirúzsozott libát, felmegy a vérnyomásom.

Evvel mintha azt sugallnák, hogy minden férfi egy szemét, erőszakoló, stb..

Aki nem kompetens a témában férfiként, marhára irritáló tud lenni neki ezt a sok feminista marhaság.

2022. ápr. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy oka van rá. Én is szívesen lennék híresség, de nen ilyen áron. Szerintem nem olyan jó érzés ilyen sztorival kerülni a reflektorfénybe. Arról nem is beszélve, hogy úszóként ő már bizonyított, én nem követem a sportot, de még én is hallottam már a nevét. Szerintem ok nélkül az ember nem mond ilyeneket az apjára, csak azért, hogy figyeljenek rá. Ő is tudta, hogy sokan fogják támadni, hogy az apja egy elismert jogász a szakmájában és mindent elkövet majd, ha esetleg tárgyalásra kerül sor, hogy mentse magát+az ő életét tönkre tegye. Én nem csodálkozom, hogy megijedt, mert az ilyen témákban nehéz ítéletet hozni, főleg ennyi idő után. Általában mindig az a vége, hogy az elkövető megússza egy kis pénzbírsággal, így főleg, hogy az apja jogász.
2022. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
9, nem refloktorfény, apu kigolyózása az úszósportból. Ez a cél.
2022. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!