Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meg akarnátok változtatni...

Ha meg akarnátok változtatni a vezetékneveteket, akkor mire változtatnátok?

Figyelt kérdés

Apámmal nem volt sose jó viszonyom, nem volt éppen egy jó apa, haragszok rá, utálom őt.

Vezetéknevemet szeretném megváltoztatni, csak még nem tudom, hogy mire.

Édesanyám vezetékneve Karakó, ami nem illik a keresztnevemhez (Petra). De van a családban Gyimesi, Gimesi, Rácz, Szabó, Tóth.


Nem tudom, hogy mire változtassam. A Karakó Petra olyan idegen nekem.


2022. ápr. 18. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig jol hangzik szerintem a Karakoval, olyan komoly hangzasa van, jo ertelemben. De ezek kozul meg maximum a Racz jo. Egyebkent nem tudom, van-e ilyen torveny, hogy olyan nevet kell valasztani, amihez kot valami rokonsag, ha nincsen, akkor valasztanek valami szimpatikusat es kesz.
2022. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Orbán vagy Gyurcsány, nehéz választani.
2022. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
66%
2.Nagyon vicces...haha...
2022. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ezek közül Tóth.

Amúgy választhatsz akármit, ami tetszik, nem kell rokon vezetéknevét. Én is nevet változtattam, olyan vezetéknevet választottam ami senkinek sincs a rokonságban és elfogadták.

2022. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs, de csak komoly indokkal lehet váltani. Az hogy neked nem tetszik, senkit sem érdekel.
2022. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
69%
5.itt az indok: Apámmal nem volt sose jó viszonyom, nem volt éppen egy jó apa, haragszok rá, utálom őt. Meg sehol nem írta hogy neki nem tetszik...
2022. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem komoly indok? Érteeeeeeed?
2022. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pokrivtsák Petra
2022. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Gyimesi jól hangzik a keresztnevedhez.
2022. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Első hozzászólóval egyetértek. Karakó vezetéknév hozzáadva keresztnevedre. Pedig Karakó Petra együtt jól hangzó emlékezetes amolyan elismert komoly hírességre utaló személyiségre tudnám hasonlítani.
2022. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!