Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is gyakran előfordul,...

Veletek is gyakran előfordul, hogy nem értik meg elsőre, másodikra vagy századikra sem a vezetékneveteket?

Figyelt kérdés

Most nem árulnám el, hogy hogy hívnak, de szerintem egyszerű, egy kis töri tudással könnyen fel lehet fogni, csak annyi az egész, hogy szokatlan. :D Viszont egy pizza sem jött még ki a rendes nevemre, ügyintézésnél hangosan és lassan, többször ismételve mondom a nevemet, bemutatkozni már nem tudok betűzés nélkül.


Ki van még ilyen helyzetben? :D


19/L


2015. jan. 29. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamiért az én nevemben is el szoktak akadni, pedig igazából nem bonyolult, csak hosszú és ritka.
2015. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, pontosan ahogy leírtad :)

38/N

2015. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy 4-szer kell elmondanom.
2015. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű, elég gyakori nevem van, sose volt vele gond, az asszonynevem viszont szar ügy lesz. Nem nehéz kiejteni azt se, nincsenek mássalhangzó torlódások, de épp elég lesz az, hogy nem gyakori. :(
2015. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!