Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki pozitív tulajdonságo...

Ha valaki pozitív tulajdonságokat képvisel egy munkahelyen, majd erőszakkal szeretnénk azt elérni, hogy az esélyei csökkenjenek a boldogulása terén, emellett nézzen másik munkahelyet, azt hogy nevezik?

Figyelt kérdés

Egyik beszállító ezt írta nekem, mikor az interneten megtalált:

-Szia Niki!Megleltem a munka hősét.

-Szia! Örülök neki.

-Hát, még én! Mindig is csodáltalak Niki, mert ritka az ilyen nő, mint te.

-Köszi. Regi is ilyen.

-Igen, ő is. Ti vagytok ketten, akik elsőként megjelentek, ha munka van.Manapság ritka az ilyen. Magamat látom bennetek.


Ezt a beszélgetést azért írtam le, mert ő egy külsős személy. Akik a cégnél belül dolgoznak, azok a másik elnyomására törekednek, teljesen mindegy, hogy hányan, milyen irányból, milyen értékeket képviselnek?!!!


2022. ápr. 18. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Féltékenység az oka. Igyekeznek lehúzni a saját szintjükre, h ott jól legyőzzenek a rutinjukkal.

Engem azért utáltak a volt munkahelyemen, mint utóbb, mástól megtudtam, mert "túl jól" dolgoztam és hozzám képest lustának tűnnek...

Nem annak tűnik, hanem az is. Nem a te bajod, h valakinek alacsony az önértékelése, ezért utál, mert jobbnak lát magánál. Ostobaságra utal.

Ha a vezetőség elismeri a munkád, értékeli, akkor kollégák miatt nem éri meg váltani. Máshol is lesznek ilyenek, mert utálkozni egyszerűbb, mint odatenni a testüket.

2022. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért rossz, hogy az embernek mindig igazolnia kell magát bárkivel szemben, de nincs olyan helyzet, amiből előnyt tudna az akarata ellenére kovácsolni.
2022. ápr. 18. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor van benned megfelelesi kenyszer.

Sztem csak tedd a dolgod a legjobb kepesseged es tudasod szerint, akinek kell, az majd eszre is veszi.

Ha pedig nem, nincs ertekeles, megbecsules, akkor kell gondolkodni a valtoztatason, uj munkhaley keresesen.

Senki masnak nem kell megfelelni, csakis a munkaltatonak (es sajat magadnak)

2022. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hiába a sok kamera, 30 napos visszanézési lehetőség, hiába törekvő valaki, bármikor azt mondhatják, hogy rossz vagy.
2022. ápr. 18. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki mondja?
2022. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ti vagytok ketten, akik elsőként megjelentek, ha munka van.Manapság ritka az ilyen."


Nekem ez nem hangzik pozitívan.

2022. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# Bárki mondhatja. Mindig mások véleményét kezeljük valóságként. Aztán az ember hiába van bent heti 6 napot, túlórák is szerepet játszanak, ha valaki azt mondja, hogy nem vagy jó, akkor a többi ember is így kezel. A fizetésről nem kell beszélni, mert ott is problémák szoktak lenni, hogy kevésnek találják az emberek.
2022. ápr. 18. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi van rébuszos? Beletrafáltam?😂😂😂

Micsoda szánalom egy oldal lett ez, okádás

2022. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindig mások véleményét kezeljük valóságként."


Nem. Akinek egészséges önbizalma van, az nem.

2022. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!