Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pozitív energiákat milyen...

Pozitív energiákat milyen módon lehet csempészni az életünkbe? Ti milyen tulajdonságokat képviseltek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon negatív felfogással voltam, évekig így éltem. Sajnos drogokhoz is nyúltam, nem dolgoztam, mentális betegségem teljesen a padlóra küldött, mindig puffogtam mindenért. Azóta született a családba egy csemete, történtek olyan események amik arra kénysztettek, hogy kitörjek ebből, se nekem, se a környezetemnek nem jó.


A kis bevezetés után válaszolnék is, habár lehet sokan lepontoznak érte. Nem hiszem, hogy mindenki képes ilyen apró dolgokból örömet csempészni az életébe. De ha meglátod és elkezdesz a legkisebb dolgoknak örülni a világ is megváltozik körülötted. Ne az emberekre értsd, nagyon sok megsavanyodott sorstárssal senki sem tud mit kezdeni.


Az én esetembe legelőször is akarat, és hit is kellett ahhoz, hogy megváltozzak. Habár soha nem voltam vallásos, spirituális dolgokban sem hittem, igyekeztem úgy élni, és gondolkodni, hogy a rezgésszámom a plafont verdesse, elhagytam a folyamatos panaszkodást, olyan apró dolgoknak is örülni kezdtem mint a frissen nyírt fű illata, a madarak csicsergése, egy forró, lazító fürdő a munkanap végén. Próbáltam csak pozitívumokat belelátni a dolgokba, csak olyan dolgokkal törődtem (olvastam, néztem) amik tudtam, hogy érdekelnek és feldobnak majd. A környezetem természetesen nagyon boldogan fogadta ezt a változást, látni rajtuk a büszkeséget és örömöt plusz élményt nyújtott.


Próbáld meg te is apró lépésekkel kezdeni, szerezz másoknak és magadnak is örömet. Szakadj ki mentálisan (hiszen a pénz nagy úr) a materialista világból és kezd el új szemlélettel élni a hátralévő életed felét. Habár ha ezt valaki így beadagolta volna nekem, amikor padlón voltam akkor biztos kinevetem, hogy ez ostobaság. Vond ki a kivonható negatív tényezőket, először neked és a felfogásodnak kell változnia:)

Ha van kedved nyugodtan beszélgethetünk. Remélem tudtam segíteni.

2022. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!