Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem megy haza egy 22 eves...

Ha nem megy haza egy 22 eves lany es az Anyja bejelenti hogy eltunt, keresni fogjak vagy semmit nem tesznek mert nagykoru?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha 24 órán belül nem reagál
2022. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es a keresest hogyan kell elkepzelni?
2022. ápr. 18. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Nézd végig. Nemcsak gyerekeket keresnek, hanem felnőtt nőket, férfiakat is.

2022. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem a korán múlik, hanem hogy mennyire jellemző rá pl a kimaradás
2022. ápr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Igen, keresni fogják.


Vagyis először csak közleményt adnak ki a rendőrségen (XY, 2000. születésű személy nem ment haza, ha látja valaki, jelentse).


Ha sehogy se kerülsz elő, kiadhatnak körözést.


Ha végül előkerülsz, akkor csak annyit fog kérdezni a rendőr, hogy jól vagy-e, miért tűntél el, nem lettél-e bűncselekmény áldozata.

Ekkor te azt feleled, hogy jól vagy, nem kell segítség, nem fogsz hazamenni. Nem vagy köteles elmondani, hol tartózkodsz, a rendőrök a kérdésedre nem mondják el anyádnak. Viszont annyit el fognak neki, hogy élsz, jól vagy, de nem tudhatja, hol is vagy perpill.


Szerintem egyszerűbb kiírni anyádnak egy üzenetet, hogy

leléptem, jól leszek, ne keress, puszi, lányod.

2022. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdenek keresni, de ha megtalálnak, az engedélyed nélkül nem mondhatnak semmit a szülőknek.


De jobb megoldás egy kis cetli az asztalon: elköltöztem, ne keressetek! Úgy nem lesz belőle rendőrségi ügy.

2022. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!