Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak sorsemberek? Létezik...

Vannak sorsemberek? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy roma srac akit mar masfel eve ismerek és mindig szedit. Nougyekben szinte csam rosszat hallani rola, ezert se adtam be neki a derekam es nem is szeretnem. En is tapasztaltam mar hogy az akkori baratnoje irt ram hogy ne beszelgessek mar vele ugyhogy a csaj meg mellette fekszik, hozzateszem en errol nem tudtam. Szoval lenyegeben nem szeretnek tole semmit, neha flortolunk de ennyi es ezzel o is tisztában van, mik a felteteleim. A kapcsolatunk eleg hullamzo mivel van hogy honapokig semmit nem hallani rola aztan újra elokerul. Nem nagyon van temank se ha beszelgetunk ezert eleg rovidek a beszelgetesek. Epp ezert tartom sorsembernek az eletembe. Mindig váratlanul bukkan fel amikor nem számítok rá. Mi a véleményetek erről? Tenyleg van ilyen?


Van egy masik fiu is, baratnom tesoja aki az exem. Vele kapcsolatban is hasonlot érzek, hogy valami dolgom van meg vele az eletbe hiaba szakitottunk. Nem tudom wlengedni es neha azt latom rajta hogy hatással vagyom meg ra, pedig 5 hónapja szakitottunk es azota egy szot se szoltunk a masikhoz meg ha baratnomhoz megyek se.


Volt mar mas fiu is az eletembe rajtuk kivul es vele kaocsolatban nem érzek ilyet. Ezek valamiért nagyon megerzem, jok a megerzeseim. Tenyleg letezik ilyen?


2022. ápr. 18. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok jelentőséget tulajdonítasz neki.

Egy szélhámos, aki a barátnője mellett fekve is szervezi a randijait, flörtöl. Időnként te is sorra kerülsz, talán jó leszel valamire egyszer.

Csak ennyire tartod magad?

2022. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sztori maga ismerős, csak én egy másik szereplő vagyok ebben a sztoriban. Egybe is vágsz talán azzal, akit én ismertem nőt, de én aztán nem feltételezgetek :D Csak itt hagyom eme röpke gondolatot, hátha.
2022. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lépj tovább. Ne gondolj bele ilyen varázslatos dolgokat, felesleges energiapocsékolás. Engedd el, az a srác is 11000000%, hogy már kb. asse tudja ki vagy, annyira túl lépett.
2022. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak belelátod...
2022. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 részletben csak kinyögöm végre mit akarok... Na, szóval ha van párod, foglalkozz azzal, ha meg nincs, legyél meg egyedül, vagy kezdj el randizgatni, társat keresni. #2 #3 is én voltam.
2022. ápr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
"Szedit", "Nougyekben", "wlengedni", "kaocsolatban"...? Érzésem szerint indokolatlanul sok vietnámi szó került a szövegedbe.
2022. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De most ebben mi a sors?
2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat van egy ilyen erzesem hogy valami dolgom van veluk, csak nem tudom mi. Miért nem tűnnek el az életemből ha nincs velük dolgom. Ezért kérdeztem hogy létezik e olyan hogy sorsember.
2022. ápr. 19. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Pókember létezik, akkor sorsember is lehet...
2022. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!