Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is megtalálnak az...

Titeket is megtalálnak az ilyen MLM-es emberek? Hogyan rázod le őket?

Figyelt kérdés
Eddig csak neten találtak meg, ami kicsit zavart, de szerencsére pillanatok alatt le lehet őket tiltani. Most viszont a munkahelyemen tünt fel egy ilyen foreveres csaj és nagyon kiakasztott. Egy ékszer üzletben dolgozom, itt természetesen minden vásárlóval nagyon kedvesnek és udvariasnak kell lenni. Ez a lány elsőre teljesen szimpi volt, vett két fülbevalót és közben tök jól elbeszélgettünk. Majd pár nap múlva megint bejött az üzletbe és akkor már rákezdett erre a béna mlm-es szövegre, hogy "örökké alkalmazott akarsz lenni? Miért nem valósítod meg inkább velem az álmaidat?" Akkor még kedvesen próbáltam lerázni, de ma megint megjelent és nagyon rámenősen próbált meggyőzni, aztán amikor határozottan nemet mondtam illetve megkértem, hogy távozzon, ha nem kíván vásárolni akkor már sértődött hangnemre váltott és elkezdte mondani, hogy a legdrágább ékszerünket is meg tudná venni, hisz múlthéten is láthattam milyen ékszekre futja neki ebből a munkából. Komolyan mit képzelnek ezek? Hogyan jut eszébe a munkahelyemen ilyesmivel betámadni? Nincs ezeknek semmi szégyenérzetük? Az a legdurvább, hogy ez a lány egy fiatal kis cuki csajnak tünt aztán kb.szitkozódva ment el mikor leesett neki, hogy esélye sincs nálam az ilyesmire. Ti jártatok már így? Hogyan tudjátok az ilyen nyomulós embereket kiiktatni?
2022. ápr. 19. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Rendben volt ahogy csináltad, legközelebb elsőre is legyél határozottabb. Mondd hogy nem érdekelnek az ilyenek, ha nagyon veri magát, akkor kiröhögöd és ignorálod aztán.


Nem szabad elfelejteni, hogy teljesen kimossák az agyukat.

2022. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Magyarposta Logisztika Magyarország...? Magyar Légi Mozgalom...? Mumifikált Leukémiás Masszőrnő...? Mi a franc az az MLM!? Légyszíves, válaszolja már meg valaki. Aki ezt ki tudja találni, azelőtt megMLM a kalapom.
2022. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha legközelebb bejön, kérdezd meg mit szeretne vásárolni, és ha semmit, akkor szólj a főnöködnek.
2022. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az ilyeneknek legközelebb, hogy bocs, de most fel kell hívnod a főnöködet, hogy megkérdezd mi a véleménye erről, maradhat-e a bolban mlm-et ajánlgató vásárló.
2022. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt munkahelyemen volt egy ilyen MLM mágus, de én akkor még nem tudtam, és valószínűleg fültanúja volt, amikor egy magánbeszélgetés során elég dehonesztáló véleményt fogalmazok meg erről az egész bizniszmodellről. Szóval engem valahogy nem próbált betalálni vele, de sok mást igen.

Főleg a valamilyen betegségben szenvedőket környékezte meg a rohadt hiéna a mindenre is jó étrendkiegészítőkkel.


De egyébként az elmúlt sok évben nem volt jellemző hogy betaláltak volna.

Egyszer keresett meg még egy srác a három "független pénzügyi tanácsadó cégtől", aki amúgy előtte targoncás volt.


Normálisan elmondtam neki hogy ismerem a céget, és lehetőség szerint távol tartom tőle magam. Nem firtatta tovább a dolgot.

2022. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ÍRd ki egy kis táblára, hogy


MLM = Menj Lejmolni Máshová!


:)

2022. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: na igen, alapból egy undorító "szakma" ez, de az még a hab a tortán, hogy szerencsétlen betegeket környékezik meg, és próbálnak rájuk sózni semmire-se-jó kamu étrendkiegészítőket. :-(
2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es: multi-level marketing. Egyébként egy értékesítési vállalkozás-forma.
2022. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Komolyan olyanok, mint a hiénák. Engem nem érdekel hogyan mossák át az agyukat, de aki ilyenbe egyáltalán belemegy alapból sem lehet normális.
2022. ápr. 19. 16:01
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem már jó régen nem környékezett meg mlm-es, amúgy. Csodálkozom rajta, hogy még létezik. Lecsengett már ennek a divatja.
2022. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!