Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik Budapest legveszélyeseb...

Melyik Budapest legveszélyesebb utcája?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem a Népszínház utca, abban biztos lehetsz.
2022. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Kb. mindegyik veszélyes, ahol van autóforgalom, mert az autósok buták és felelőtlenek.
2022. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hős utca
2022. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Hős-Népszínház-Diószeghy hármasból kerülne ki szerintem a győztes, ha meg nem csak utca játszik akkor a Blaha, illetve a Nyugati aluljáró is erősen versenyben van alkonyat után.
2022. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

#2:

De az se életbiztosítás, ha valaki a villamossal vagy a busszal lesz kekec. 😄

2022. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hős utca már nem a legveszélyesebb, sőt amúgy már csak egy kis szakasza rossz.


A népszinház sem kifejezetten jó, de ott még lehet este úgy sétálni, hogy nem félsz attól bármi történik veled. Vagyis félsz, mert látsz pár csodát, de ténylegesen nagy valószínűséggel semmi bajod nem lesz, mert egyátalán nem kihalt és még későn is sokan vannak.


Az Orczy kert környéke már szerintem elég durva. Az az ijesztő, hogy rengeteg gáz alak van, aki 500 forintért megkéselne és nagyon nincsenek sokan az utcán, tehát ha valami van egyedül vagy.


Nekem az a környék a legijesztőbb.

2022. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Blaha és nyugati környéke. Népszínház utcán végig sétálni este 8 után úgy, hogy cigizel közben úgy életveszély. - legalábbis számomra, naív kolisként 3-man kértek cigit, 2-en füvet akartak eladni(2018) egy meg megkéselni akart.

Nyugati hasonló történet.

Amúgy Pesten és budán az összes metró környékén vagy vonat pályaudvaron elég veszélyes egyedül sétálni.

Nekem elegem is lett belőle, leköltöztem vissza vidékre.

2022. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

7# Nem kellemes ott sétálni, de sok az ember és kis eséllyel történik bármi is.


Én 8 után rendszeresen sétálok a leírt helyeken (igaz a népszinház utca blaha részén leginkább) és soha semmit nem történt. Egyszer volt, hogy egy részeg teljes erővel belém jött a vállával, majd tovább ment. Szerintem neki jobban fájt mint nekem.


Nem kellemes, de nem ez az igazi veszélyes környék.

2022. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Hős utcát mindenki beböfögi, de nagyjából semmi nincs már ott.


Akárhányszor arra járok, átlagos emberek jönnek-mennek az utcában, tele van parkoló autókkal. És most a "gettós" szakaszról beszélek. Van ott 2 háztömb ami a gettó volt, de mára nagjából kipucolták a helyet.


Már csak azért sem para, mert folyamatos az autós forgalom, tipikus "menekülőút" Kőbánya irányába.

2022. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

8# azért függ attól, hogy ki közlekedik ott.

Több ismerősömnek volt atrocitása. elsősorban a nők és a gyengébb férfiak mint én, 175 cm 70 kg - mint egy gyerek úgy nézek ki -

Bezzeg a 190 cm 120 kg-os ismerősömhöz hozzá se szóltak.

A kisugárzás is fontos, de én 10/9 alkalommal nem tudtam elszívni egy cigit, vagy csak várakozni a villamosra, h ne jöjjön oda valaki.

7#es voltam.

2022. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!