Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lefeküdtem unoka tesóm feleség...

Lefeküdtem unoka tesóm feleségével, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az unoka tesóm,egy éve nincsen köztünk,és van neki egy felesége,aki igazán rá menő típus. Mindig kerültem mert nagyon rám van kattanva,és én mindig tiszteletben tartom és tartottam az unoka tesóm.de ma este egy hatalmas bal lépés történt, ami a legeslegnagyobb hiba volt az életemben. Ugyan is lefeküdtem vele,és nem védekeztünk,ami még rá tesz egy lapáttal az egészre. Hatalmas bűntudatom van,soha nem tudom megbocsájtani magamnak,hogyan lehettem ekkora hülye. Mit tegyek és ha gyerekünk lessz,attól félek a legjobban. Kérlek segítsetek
2022. ápr. 19. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baj, legalább szexeltetek egy jót. Csináljátok máskor is.
2022. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Lehet pont azért, hogy csinálj neki egy gyereket a magány mellé.

Esemény utánit menj el, vegyél és amíg be nem veszi, le nem nyeli és belenézel a szájába.

2022. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Rá se ránts!

Én már kicsaptam, gondolom te is míg kiírtad ezt a szextörténetet.

2022. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

2#

meg spermicides vackokat az éjjel-nappal nyitva lévő gyógyszertárban.

2022. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez valóban akkora "hiba" talán nem kellett volna belemenni. Én ha valamit nem akarok, a jó isten se vesz rá.
2022. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen csak túl sok volt az olkohol, haverom legény búcsúján,és be hívott hogy csináljam meg a tévét és rám mászott. Nem az alkoholra akarom fogni,mert tudom én voltam a hibás. De attól félek hogy teherbe esik,esetleg nincs valami olyan gyógyszer amitől nem esik teherbe.
2022. ápr. 19. 23:29
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen r..nc valószínűleg tabit szed szóval ne aggódj, unokatestvéredre meg már nincs hatással szerencsére a dolog, szóval szard le..ha meg zavar többet nem kell foglalkozni a nővel.
2022. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

1. a sztori igaz (1% esely): hany eves vagy kiscsiko, 16? Jol fogsz mutatni apukakent, az mar szentigaz!


2. a sztori kamu (ugye a maradek 99%): holnap suli, nyomas fogat mosni es aludni!

2022. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Mi a frászt segítsünk? Ezt már nem lehet visszacsinálni, ez van, edd meg amit kifőztél, talán 1x majd sikerül felnőnöd, mert normális, érett felnőtt ember ilyet NEM tesz.


"esetleg nincs valami olyan gyógyszer amitől nem esik teherbe."


De, b*szdmeg, fogamzásgátlónak hívják, de ha még ennyit sem tudsz, akkor te tényleg nem vagy még 18. xD

2022. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem követtél el olyan nagy hibát vagy bűnt. Igazából én egyikhez sem sorolom. Szerintem akár szerethetnéd is. Főleg ha már a rokonod nem teheti.
2022. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!