Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy új házasságban a Feleség...

Flan kérdése:

Egy új házasságban a Feleség kismama,de viszont az Unoka már 3 hónapos.A születendő gyerekek kik lesznek egymásnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 18:28
 1/6 anonim válasza:
50%

Mármint akkor a feleség és a 3 hónapos gyerek anyja nem ugyan az a személy, igaz? Gondolom, ha a születendő gyerek is az egyik unoka lesz, akkor unokatestvérek.

Vagy esetleg a nagymama terhes?:D

2021. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Az új feleség most szül gyereket egy hatvan évesnek, akinek már van egy nagy gyereke, és tőle unoka is. A két kicsi egymásnak kicsodái, ez a kérdés
2021. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha jól értem amit a kérdésben írsz akkor így van igaz: tegyük fel van egy férfi akinek az előző házasságából van egy gyereke, akinek van egy 3 hónapos gyereke szóval a férfi unokája. A férfi elvált a nőtől és újraházasodott és ott a nő teherbe esett. Ilyen esetben szerintem nincs név erre, legalábbis én még nem hallottam róla
2021. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmi extra. Van olyan, hogy valakinel fiatalabb a fel-nagynenije. Egy ferfi konnyebben, de neha no is alapithat csaladot egy generacionyi idovel kesobb.
2021. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen.A Nagymama terhes,és az Unoka már megszületett.Ha a leendő gyerek lány lesz,akkor gondolom nagynénikébe lesz az Unokának akkor is,ha fiatalabb.Vagy nem?
2021. máj. 29. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Így van. Nekem van egy "nagy"bátyám, aki 3,5 évvel fiatalabb nálam. Viccesen kisnagybátyámnak szoktam hívni.
2021. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!