Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ilyen ismerosotok?

Van ilyen ismerosotok?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam és nem tudom,hogy csinál ennyi mindent vagy hogy ez egyáltalán lehetséges e

36 kreditnyi tárgyunk van ami azt jelenti hogy kb 15 órára mindre be kell járnunk hétfőtől keddig. Emelett heti 15 órát dolgozik, szociális életet él, heti egyszer bulizik, nyelvvizsgára készül, van ideje rajzolni is. Nem tudom hogy hogy csinálja de én is szeretnék hasonlóan jó időbeosztást



2022. ápr. 22. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen szupermen is van a családban. Én sajnos lusta dög vagyok, de amit náluk megfigyeltem:

1. Több dolgot csinálnak egyszerre, például edzés közben tananyagot hallgatnak, utazás közben olvasnak.

2. Nem hagyják kicsúszni a kezük közül az időt, például nem bolyonganak céltalanul az interneten.

3. Annyit alszanak, hogy elég legyen, de nem többet, tehát nincs ágyban fetrengés.

4. Minden nap keresik a lehetőséget tenni magukért.

2022. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mesélte a csaj hogy sokszor nincs ideje tanulni.gazdasági szakon vagyunk és úgy bejött néhány ZH-ra, hogy semmit nem tanult és megírta azokat 4-esre 5-ösre. Irigylem az ilyen embereket
2022. ápr. 22. 09:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egy egész hétvégés tanulással is max 3ast ha írok
2022. ápr. 22. 09:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Sőt volt hogy buli után, másnaposan jött be ZH-ra és hibátlan dolgozatot írt 😅 how is it even possible?
2022. ápr. 22. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyeneket. Az a titok hogy szivacs agya van és órán mindent megjegyez és ezért nem kell tul sokat tanulni.
2022. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit magamra ismertem, nekem idén van 70 kreditem gazdaságinformatikán, mellette demonstrátorkodom az egyetemen, sőt még magántanárkodok és önkéteskedek is, így a heti 80-90 órás elfoglaltság fixen megvan. És még így is marad időm a hobbijaimra, de még van tartalék a rendszerben. :)
2022. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan jó agya van, hogy elég neki egyszer hallani valamit, megjegyzi. Vagy elolvasni.
2022. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!