Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs az életemmel...

Fogalmam sincs az életemmel kapcsolatban.Nem tudom haladok-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

Itt vagyok,lassan 22(L) évesen,de még mindig nem tudom,mivel akarok foglalkozni

Elkezdtem egy két éves személyi edző képzést,de egyáltalán nem adott eddig semmit,azonkívül,hogy mindenről beszélünk,csak a lényegről nem.Ingyenes,és még én kapok mellé ösztöndíjat,de az egész csak a papír miatt van.Semmit nem tanítanak konretan

A társaság jó,de ennyi.Mellette diákmunkát dolgozok,néha inkább be se megyek,mert ertelmesebbnek látom,ha inkább dolgozok.

Szerettem volna ezt csinálni,de egyre jobban megy el tőle a kedvem,és annyira kilátástalan az egész..Édesanyámmal élek,egy pár éven belül már illene elköltöznek,de fogom sincs,mit kellene csinálnom,ami jól fizet és nem érzem azt,hogy a mókuskerekben rohangálok.Annyira irigylem azokat,akik tudják mit akarnak csinálni.De én meg magamat sem ismerem igazán.Mas is van így ezzel?mi lehetne a megoldás?


2022. ápr. 25. 04:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Pályaválasztási tanácsadóhoz érdemes fordulni, ha magadtól nem érzed, mik a kompetenciáid.
2022. ápr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is pályaválasztási tanácsadó.
2022. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
94%

Megjegyzem, h a pàlyavàlasztàsi tanàcsadó hatàrozottan àllította, h sosem leszek mérnök. Hàt mérnök lettem.


Kérdező, írd meg a főbb érdeklődési köreid, vess magaddal szàmot, mit szeretnél elérni az életedben.

2022. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hivatásodra kellene rájönnöd. Mibe fektettél számolatlanul, jókedvűen sok-sok órát? Mi az, amit van kedved örökké tanulni? Mi az, ami úgy tesz elégedetté, hogy másoknak is hasznára válik?
2022. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szeretek énekelni,zenélni,edzeni,érdekel a táplálkozás és abban jó is vagyok,anno testkepzavarbol gyógyultam ki magamtól,20kg-mot fogytam nagyon rövid idő alatt,ami tönkre vágta az egezsegemet.Melyrol indultam,de sikerült.Az edzeshez,és az étkezéshez értek

Szeretek főzni,szeretem az irányítást a kezembe tartani.Szeretem,ha mozgalmas dolgot kell csinálni.Nem szeretek egyhelyben ülni egyáltalán.Mindig hiperaktív,kíváncsi gyerek voltam.

Szeretek verseket írni,forgalmazást irni,szeretem az állatokat,és a természetet.

Most személyi edzőnek tanulók,de ezt írtam is.Elotte előadóművészek tanultam,de az iskola,ahol voltam nagyon alja volt,meg hát a zeneiparban elhelyezkedni nem a legegyszerűbb..

2022. ápr. 25. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a zeneipar elég vegyes, valóban, de ha tényleg megtanulsz zenélni-énekelni, akkor ott van elég nyüzsgés és kihívás. Még úgy is izgalmas, ha nem zenész vagy. Vannak manager-iskolák is, de érdekes pl. a fénytechnika is, szóval elég tág a kínálat a zeneiparon belül. A mi zenkarunk hangmérnöke például csaj :)
2022. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tanulom magam pályaválasztási videóját ajánlom.

https://www.youtube.com/watch?v=xiCYJEHuf_I

Nekem nagyon sokat segített.

A másik pedig hogy a helyedben kipróbálnám magam több szektorban is. Szakképzettség nélkül végezhető munka van mindenhol, eü, pénzügy, vendéglátás, én mindent próbálgatnék egy helyen 2-3 hónapig legalább, amíg meg nem találod azt ahol jól érzed magad.

Járj nyíltnapokra, beszélgess szakmabeliekkel, gyűjts első- és másodkézből is tapasztalatokat.

Én is így jöttem rá hogy gyógytornásznak akarok tanulni.

Nem mellesleg olyan szempontokat is vegyél figyelembe hogy nem árt anyagilag jól járnod (tehát mondjuk én elvetettem a tanár szakot), és a holtidődben tanulj meg legalább középszinten angolul és németül!

2022. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mibe fektettél számolatlanul, jókedvűen sok-sok órát?"



GYK? :)


[link]



37F incel

2022. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!