Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked milyen elvárásaid...

Neked milyen elvárásaid vannak egy munkahellyel szemben? Egyáltalán kell-e ilyeneket támasztani az adott hellyel kapcsolatban? (Bármit ìrhatok, ami a ti nézőpontotokat képviseli. )

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek vannak elvárásai, ezek alapján dönt, hogy ott dolgozik-e majd vagy sem.
2018. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
normális munkakörnyezet, főnök- beosztott közötti viszony ne legyen negatív hatású, ugyanez a munkatársakkal
2018. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hazudjanak be olyan dolgokat amik nincsenek, pl. aláíratnak egy heti 40 órás szerződést, aztán egy hónapig heti 60 óra munkát várnak el (mégcsak el sem rendelik

túlórát) , ha nem tetszik repülsz alapon.

2018. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első és legfontosabb hogy a fizetésem emelkedjen, ahogy telik az idő.


Ha 2 évig ugyanazt a pénzt keresem akkor valami nem stimmel, ilyenkor lépek is le.


Más annyira nem érdekel, mert ha pl. egyik kolléga gyökér akkor azt elkerülöm azt kész.


Ami feladathoz meg nincs kedvem azt nem csinálom meg, aki meg mondja azt meg lerázom.


Szal nálam szinte minden a pénzen múlik, eleve kell egy nagyobb összeg kezdő fizetésnek mint írtam, és mondjuk legyen pár havonta fizetésemelés.

2018. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben minimális elvárásaim voltak, pl. hogy a főnököm normális legyen és ne kivételezzen senkivel(ez így is lett).

Mostmár a fizetés is fontos és hogy nagyobb teret kapjak a munkámban, hogy úgy végezhessem ahogy akarom.Ez utóbbit viszont a jelenlegi munkahelyemen nem tudom megvalósítani teljesen, így félig-meddig szabadúszó vagyok.

2018. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!