Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni az iskolát...

Hogy lehet kibírni az iskolát nyári szüneteig??

Figyelt kérdés
Nemsokára ballagunk és az osztály most borzalmas...Sokan már nagyon menni is akarnak..Én is persze.Már nem akarom látni őket ők is utálnak..Nem érzem ott jól magam..És párszor volt olyan h,emiatt nem mentem szval mostmár nem maradhatok otthon..Egyébként nagyon feszült,ideges vagyok az iskolába és sok olyat is csinálok amit meg is bánok nagyon..Ezért is utálnak egyébként.A régi barátaim is egyik napról a másikra elküldtek és nem tudom hogy,mit csináltam..Utánna már csak 1 barátom maradt..De ő is hamar megutált..Szval ez van..Túl vagyok a sírós időszakomon..kb 2-3 hétig tartott..De az sztem azért volt mert fájt h,a barátaim utálnak...3 éven át tartó barátságnak oda..Mostmár megszoktam hogy,már vége..Sajnos mindennek egyszer vége van...Most mindig mondogatom magamnak hogy,Kikell bírnom még ezt a kicsi időt...De néha már azt érzem h,föladtam..

2022. ápr. 25. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap van hátra, ez már könnyedén kibírható. Gondolj csak arra, hogy kb 9 hónapot jársz suliba 1 évben, ebből 7 már megvan.
2022. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha most balalgtok csak a hónap végéig kell kibírnod, 4-5 nap, és vége.


Érettségi alatt nem kell törődnöd velük, az írásbelin úgyis mindenki ellesz a saját kis viágában, a szóbelin is, csk bemész, levizsgázol és kész.

2022. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összeszorított fogakkal.
2022. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!