Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha esti képzésben veszek...

Ha esti képzésben veszek részt (okj, két éves) akkor kell összefüggő nyári szakmai gyakorlatot végeznem? . Nekem is lennének "őszi-, téli-, tavaszi-, nyári szüneteim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos 1 ponttal lecsúsztam a felvételiről...és most elég nehéz helyzetben vagyok ami azt illeti, valamit kezdenem kell magammal ezért arra gondoltam , hogy elkezdek egy ilyen tanfolyamot. Gazdaságinformatikai okj-t pontosabban. Szerintetek megéri úgy , hogyha jövőre felvesznek akkor otthagyom a francba és elmegyek továbbtanulni. (szeretnék félév körül egy emelt angol nyelvvizsgát, már most elérem a szintet de még készülnék rá picit .) Vélemények?

2019. aug. 28. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom azon van e gyakorlat. Az én szakmámnál pl nincs.

S ha iskolarendszerű képzés, akkor igen, vannak szüneteid!

2019. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jövőre kötelező lesz legalább egy emelt szintű érettségi is a nyelvvizsga mellé, szóval arra is gyúrjál rá, ha jelentkezni akarsz.


Esti képzés: Gyakorlatilag ugyanaz, mint a nappali képzés, csak itt nem kell minden nap bejárni az órákra (általában heti 2 oktatási nap szokott lenni, de ez változhat). A tananyag hivatalos ugyanaz, de valójában butított, mert nyilván nem fognak tudni 2 nap alatt teljes értékűen leadni egy egész heti tananyagot. Gyakorlati órák általában nincsenek vagy felváltva tartanak gyakorlati heteket, de ez képzéstől és egyetemtől függ.

2019. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!