Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23èves leszek nemsokára és...

23èves leszek nemsokára és 10èves kislányok nézegetnek engemet ez normális? Nem vagyok pedofil csak érdekel szerintek ez normális?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 26 leszek,és 14-15 évesek néznek szemeznek,lökdösnek mindenhol :) Ez van.
2022. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tégedet néz, nem pedig te őtet, akkor nem te vagyol a pedofil, hanem ő a gerontofil itten mostan. :)
2022. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézegetnek csak azt hiszed mert nem kapsz figyelmet mástól
2022. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mindenki néz mindenkit. Én is nézegetek 60 éves bácsikat,tizenéves fiukat 26evesen nőként ,de nem szexuális vonzalombol. Halálra unom magam,amikor megyek haza ,nagyon fáradtan,elbambulok. Azt se tudom kit nézek. Általában el is felejtem mit,kit láttam.
2022. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az azért igaz, hogy a jelenlegi fiatalok (12 évese kis lányok) is kb már azt hiszik, hogy nekik szex kell, mert le vannak maradva. Ez sajnos egy ilyen világ, az embernek minél hamarabb el kell érnie a céljait, minél hamarabb a csúcsra kell érnie. Minél hamarabb meg kell tapasztalnia a dolgokat. Ezt sulykolja belénk a média. Aki nem így látja, azt maradinak gondolják.
2022. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
13 évvel ezelőtt, az akkori 13 éves legjobb baratnom ugyanúgy "nezegette" a fiúkat. Szóval, nem teljesen igaz ,hogy a mostani lanyok...
2022. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a "mostani" is relatív. Talán amúgy kb olyan 2010 körül változtak a dolgok ilyen irányba. De lehet csak én látom így. Az okostelók, facebook és hasonlók miatt is.
2022. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!