Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Született budapesti emberek...

Született budapesti emberek normálisabbak?

Figyelt kérdés

Vagy csak én fogtam ki rendeseket?

Pl nem másznak a privat szferamba,lazák,udvariasak.

Videkiek eddig eg es a föld



2022. ápr. 27. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Fordítva gondolom
2022. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
hat nagyreszt kulturaltabbak, mint a videkiek az is biztos
2022. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Pesti a főnököm, aki nálunk foglalatoskodik, de olyan, mintha nem lenne senki. Az emberek a másiknak fájdalmat okoznak, kevés a fizu, sok az elvárás, tiszteletként a vezetők röhögnek minden helyzeten. Buli, buli kell, ahol másoknak mutatjuk magunkat alkohol hatására, mint akik vagyunk.
2022. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezovel egyetertek.
2022. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Kulturáltabbak vagytok persze. Meg is lehet nézni benneteket.
2022. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát más náluk a norma sok mindenben mint vidéken. Én jobban szeretem az egyszerű embereket.
2022. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mások. Jobban leszarnak. Itt tényleg annyiféle ember van, hogy senkit nem érdekel, ha valaki furcsa vagy különc. Kb a szomszédjaidat sem ismered, jó estben köszönő viszonyban vagytok.

Nyilván ennek megvannak az előnyei, nincs pletyka, nincs mások életében vájkálás, nincs akkora nyomás, hogy megfelelj vadidegen embereknek. A rossz oldala, hogy ha valakinek nincsenek barátai, családja, könnyen érezheti magát magányosnak, elveszettnek. A város pörög, és nem érdeklik a problémáid.

Én személy szerint máshol el sem tudom képzelni az életem, mint Bp-en. Más meg a vidéket szereti.

2022. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!