Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 7 8 millió forint az öledbe...

7 8 millió forint az öledbe esik, mit kezdesz vele?

Figyelt kérdés

Sokmindenre költenék. Vállalkozás ötleteim is vannak. De utaznék is. Elég sok helyre el lehetne jutni. Viszont nyilván abból nem valószínű, hogy visszajönne a pénz, valószínűleg csak elmenne az egész. De lehet a vállalkozás sem működne, akkor pedig még csak nem is utaztam.


Számoljunk mondjuk 8 millióval. Az biztos, hogy egy családfakutatást csinálok. Marad 7 millió. Kifizetem a maradék diákhitelem, 6 millió. Szóval ennyivel lehet számolni.


2022. ápr. 28. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Semmit. Ennek a duplájáért nem tudnék venni egy egyszobás lyukat. Vennék egy tűrhető használtatót és élném tovább az életem. Ha néha megtetszene valami apróság akkor megvenném.

Mondjuk építhetnék egy saját konditermet de azzal se vagyok előrébb mert szeretek lejárni edzeni.

2022. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
felújitom a lakásomat aztán talán egy utazás is belefér
2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Élethelyzettől is függ. Egyetemistaként én félretenném későbbre önerőnek házhoz.
2022. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Vennék egy új laptopot valszeg.
2022. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lakhatással nincsen problémám szóval arra nem kell gyűjtenem. Én egy kulcsosház építésére gondoltam a hegyekben. Pontosabban egy ilyen kabin dologra. Kéne még egy pár millió ehhez, de tudnék rokontól támogatást kérni úgyhogy az nem lenne probléma.
2022. ápr. 28. 13:34
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Félretenném. Ezzel az összeggel a mai világba semmire sem mész.
2022. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

6 millió forint nem sokkal több, mint a semmi. Egy jó 5 éves használtautót kifut és úgy ennyi, be is zárult a kör.


Én vagy házat újítanék belőle (garázs, műhely, terasz, szoba bővítés, új konyhaszekrénysor stb) vagy pedig félretenném ház vételre, ha még nincs saját.

2022. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Hitel alapnak pont elég lenne :D
2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi pénzből tényleg nem lehet sok mindent csinálni. Én saját vállalkozást nem indítanék, hanem megkeresnék egy befektetési tanácsadót, hogy adjon pár ötletet. Neki kifizetek pár százezret, a többit pedig befektetem abba, amit javasol.
2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hetes, mondtam, hogy a lakhatásommal nincs probléma így nem abba tenném.
2022. ápr. 28. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!