Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félelem attól hogy egy repülőg...

Félelem attól hogy egy repülőgép elmegy felettem?

Figyelt kérdés

Tudom tudom nagyon hülyén hangzik de igaz, egyszer kiskoromban láttam a légi katasztrófák egyik részét amiben az volt hogy egy repülő tele utasokkal bele zuhant egy lakóházba, azóta ha elmegy a házam felett egy repülő vagy akár csak hallom a hangját ha a házban vagyok elkezdek szorongani és olyan hülye érzés kap el, mint amikor félsz... Vagy valami olyasmi.


Fura? Vagy másnak is van ilyen félelme?



2022. máj. 1. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha már látom/hallom a gépet, akkor nemigen tud úgy lezuhanni, hogy pont a fejemre essen, távolabbra fog.
2022. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma láttam talán History Chanel-en dokumentum filmet, repülőgép balesetről. Azt mondták a legtöbb landolásnál vagy felszállás után következik be.


Szóval, ha hallod a hangját, hogy feletted megy el, nem fog rád zuhanni, ha pont meghibásodna akkor is, ahogy az egyes is írta az távolabbra fog leesni mindenképpen.

2022. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi, kicsit rosszul írtam úgy felszállás után, hogy néhány perccel, szóval még a reptér közelében
2022. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél sokkal izgalmasabb érzés, amikor egy pillanatra pont rád esik közben az árnyéka.

Próbáld csak ki!

Ha nem pisiled össze magad, akkor gratulálok.

2022. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, sokkal több repülő megy el feletted mint amennyit ténylegesen érzékelsz, hallasz.

Én gyerek koromban annyira féltem a repülőktől, hogy ha megláttam, meghallottam egyet azonnal rohantem be a házba, futottam le a szeterénbe. :D Ma meg már repülőméniás vagyok. Szóval majd megjavulsz!

De ha mégis ennyire labilis, gyenge idegzetű vagy, akkor kezeltesd magad!

És kezdj el félni a madaraktól is, meg az aszteroidáktól is meg az űrszeméttől és a bakrókától!

2022. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 jajj de vicces valaki... Ja mégsem


Meg csakhogy tisztázzuk, nem félek a repülőktől, csak hülye érzésem lessz


Nem ugyan az

2022. máj. 2. 13:17
 7/8 A kérdező kommentje:
És fent azért félelmet írtam mert olyan az érzés mint amikor félsz, de közben tudom hogy nem fog rám esni
2022. máj. 2. 13:20
 8/8 HoneyBunny ***** válasza:
100%
En a nagyon hangos jarmuvekkel es a mentoautoval kulonosen igy allok. Egyszeruen elkezdek felni, szorongani, ha meghallom, nem is tudom megmagyarazni miert. Termeszetesen nem kapok durva panikrohamot toluk, de rendkivul kellemetlen meg igy is.
2022. máj. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!