Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így felvennének stewardessnek?

Így felvennének stewardessnek?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta stewardess(légiutaskísérö) szeretnék lenni, viszont rájöttem hogy nagyon sok elvárásnak nem felelek meg, külsö alapján. Elöször is 152 centi vagyok. A minimumot 158 körül szokták megszabni. A hajam a derekamig ér, és az sem szabadna hogy zavaró legyen. Ne beszéljünk a rengeteg piercingröl a fülembe, egy az orromba is van... Ez szerintem így elég necces, próbálok olyan légitársaságot nézni, ahol ezek felett szemet hunynak de rá kell jönnöm hogy ez lehetetlen. Van valami ötletetek?

2020. okt. 22. 02:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így tényleg lehetetlen, de főleg a piercingek miatt.

Elhiszem hogy fontosak, nekem is vannak és nem szeretnék tőlük megválni, de ha ez az álmod gyerekkorod óta, akkor el kéne gondolkodni hogy fontosabbak-e a piercingek ennél. Rengetegen gusztustalannak találják, én is nap mint nap szembesülök vele. A hajadon is könnyen tudsz változtatni, a magasságot pedig magasított cipővel tudod javítani.

2020. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen ezen elkell gondolkodni. De nem biztos hogy ennyi áldozatot megér egy munka, nagyon szeretném csinálni, de megválni a hajamtól pl semmiképp szóba sem jöhet. Az orrpiercingemet kitudom venni ha nagyon muszáj, de a fülembe az industriál meg a hélixek elég szembetünöek.
2020. okt. 22. 02:28
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
En amikor utanaolvastam, asszem a Wizzairnal, akkor azt lattam, hogy 170-175ot jo ha elered(borondok pakolása miatt), hajad max vallig érhet, tetko, pc látható helyen nem. A sminket is ok mondjak meg, hogy milyet tehetsz fel. Ha a Wizzairnel ilyen szigoru(szamomra ez az), a nagyobb legitarsasagoknal meg jobban. Igaz, amikor utaztam, lattam egy hosszu haju stewardess lanyt(fel volt kötve a haja).
2020. okt. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

"próbálok olyan légitársaságot nézni, ahol ezek felett szemet hunynak"


Cannibal Corpse Airlines?

2020. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Esélytelen hogy bekerülj akármelyik légitársasághoz is. Ennek több oka van. Egyik a kinézeted, mert fontos a légitársaságok számára, hogy kellemesen nézz ki, piercing, tetoválás kilőve. A magasságod még csak-csak elmenne, ha munkaerőhiány lenne, lehet felvennének. De jelenleg nincs munkaerőhiány. A vírus miatt rengeteg embert építettek le a légitársaságok, évekig lesz kit felvenniük, akik tapasztaltak, kellemes megjelenésűek, és be sem kell tanítani őket.
2020. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A magassággal nem lenne baj. Az a lényeg, hogy mezítláb lábujjhegyen állva, kinyújtott kézzel elérj egy bizonyos magasságot (ha jól emlékszem, akk 210cm). Ez ezzel a magassággal simán megvan. Nálunk is dolgoznak ilyen pici lányok.

Hajadat le kell vágni, ilyen hosszú nem lehet vagy ha fel tudod kötni kontyba úgy, hogy jó legyen, akkor nem lehet probléma.

A piercinget meg ki tudod szedni gondolom.

Ha más probléma a külsőddel, alkatoddal nincs, akkor szerintem simán sikerülhet. Ha küldesz privátban egy képet, akkor meg tudlak nézni és fogok tudni segíteni, tippeket adni.

2020. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok, en normalisan leirtam, amik a szabályok, nem tudom mit kell lepontozni. Mi nem tetszett belole??? nem en talaltam ki hogy 150 centisen nem lehettek legiutaskiserok, lol
2020. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak 150cm-s légiutas-kísérők ;) van 2-3 ilyen kolléganőm.
2020. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egészségükre, de a szabályzatban igy van.
2020. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#6 nekem a piercing a legnagyobb probléma. Egyáltalán nem akarom kivenni öket, meg félek akkor beforrna stb, és tetoválást is tervezek egy pár éven belül. Ez így necces:-(
2020. okt. 25. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!