Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Borderline személyiségzavarral...

Borderline személyiségzavarral "szabad" gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész vele szakemberrel és terápiával, esetleg gyógyszerrel kezeled, akkor szerintem igen. Mondjuk jó lenne tudni, mennyire súlyos, semmilyen extrém mértékű személyiségzavarral nem kéne gyereket vállalni, mert a gyereket megterheli, ha úgy érzi a szülője nem teljesen oké és ő kezd el értük aggódni, pedig ennek fordítva kéne lennie.
2022. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*szakemberhez
2022. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy közepesen súlyos. Régebben a dühkitörések, illetve az általam beképzelt dolgok sok problémát tudtak okozni, de ma már jobban kezelem ezeket.
2022. máj. 4. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vállaltam 3 éve, most 2 éves múlt a fiam.

Akkor merd vállalni, ha egy biztos háttered van.

A férjem a legtökéletesebb pár a számomra, türelmes, mindenben támogat…

A családomtól 4 éve menekültem el külföldre, de még így is mellettem állnak,miközben mindennek elmondtam őket.

Hiába a sok segítség, szar anyának tartom magam.

A fiam imád, a férjem folyamatosan erősít abban, hogy jó anya vagyok, de a betegségem nem segít ezt elhinni

2022. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm a válaszod. Férjem is sokat tanult mellettem a türelemről, szegény, már ő is igencsak jól kezeli a kellemetlen helyzeteket :) Úgy érzem, hogy a támogatás a részéről meg van. Viszont igen, amit írsz, hogy rossz anyának érzed magad, ettől én is félek. Attól is félek, hogy valóban az lennék, de attól is, hogy majd csak beképzelem.

2022. máj. 4. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
le leszek pontozva de szerintem inkabb ne. vannak ismeroseim akik borderline szulo mellett nottek fel, mind serult felnott lett, es tudatosan nem vallalnak gyereket
2022. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Én felpontoztalak, ez ugyanúgy hasznos vélemény számomra, így tudok igazán mérlegelni egyébként is, ha mindkét oldalról kapok válaszokat. Köszönöm.

2022. máj. 4. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
nem borderline, de mániás depresszió, és következetesen nem fogok gyereket szülni. megy a huzavona, hogy akkor most mi is öröklődik, és milyen mértékben, meg mi külső körülmény, de számomra túl nagy a rizikó, hogy átruházom a bajomat egy ártatlan emberre.
2022. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Én borderesként nem vállalnék semmiképp. Tudom milyen vagyok, és senkinek nem akarnék ilyen anyát.
2022. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem szabad.
2022. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!