Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kedvelnek a gyerekek?

Miért kedvelnek a gyerekek?

Figyelt kérdés

Ahogy meglátnak idegen babák, hisztis nyűgös stb. rögtön abbahagyják, mosolyognak,játszani hívnak rögtön megkedvelnek. Miért lehet ez,hogy tőlem egyetlen kicsi sem fél, sír, elbújt stb.?

Nem vagyok rossz ember, de ez olyan rejtelmes, hogy miért nem félnek tőlem pedig nem vagyok egy matyó hímzés.xD

átlagos ember vagyok:)

Normális válaszokat elolvasom szívesen reagálok is rá! Érdekel ez a normál világon túli,érzések történések, és biztosan mindennek jelentése is van, ahogy ennek is biztos. Szép estét:)



#Kedvelnek
2022. máj. 5. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek elsosorban nem a kulso alapjan itelnek. Ha beleneznek a szemedbe, s kedvesseget, szeretetet latnak, akkor igy viszonyulnak hozzad.

Forditottja is megtortenik.

Sztem ez nem ezoteria --> a szem a lelek tukre

2022. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nincsenek még bennük a sztereotípiák. Érdekes módon engem is kedvelnek, jönnek oda, pedig úgy nézek ki, hogy a felnőttek néha keresztet is vetnek ha meglátnak. És nem a belőlem áradó szeretet teszi, mert nem szeretem a gyerekeket, csak átnézek rajtuk, mint mindenki máson az utcán. Mégis mosolyognak rám meg jönnek mutatni a játékaikat egy random villamoson is vagy a parkban. Érthetetlen.
2022. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jó ember vagy Metionin, ezért.
2022. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek megérzik ösztönösen, hogy ki a jó ember. Csak mi, "felnőttek" kiöljök belőlük ezt az ösztönt.
2022. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ez volt a téma pár napja a szüleimmel :) Akkor azt hoztuk ki a beszélgetésből, hogy valószínűleg amiatt lehet, hogy érzik, hogy kedvességgel, szeretettel, jószándékkal fordulnak a picik felé az ilyen emberek. Valamint látnak benne valamilyen pozitív pluszt.


Engem is (általában) szoktak szeretni/kedvelni a gyerekek, az állatok, különösképpen a kutyák és lovak. Eleinte kicsit furcsálltam, és szokatlan is volt, de mára már jó érzéssel tölt el.

2022. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!