Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyerekek érzik a szülők...

A gyerekek érzik a szülők gondolatait? Fura dolgok mennek nálunk

Figyelt kérdés

Olyanokat mond amit nem is tudhatna.


Pl irogattam barátnőmmel,akinek szinten van gyermeke, ahogy szoktam irogatni sokminden massal is, gyermekemmel egyutt pl a mamajaval is neha videochatelunk, stb



Szoval egy nap bnommel irogattam hogy lehet átjönnének vagy mi megyünk, erre gyermekem a jatekbol egyszercsak ramnez es megkerdezi hogy átmegyunk x-ékhez(a bnőm gyereke nevét mondta), mondtam is neki meglepve, pont arrol chatelek épp...majd kiderul ők jönnek e vagy mi, hogy lesz.


Vagy. Ejszaka neztem Monikashowt (nem szoktam csak beugrott a listára random)amiben a ffi az exére mimdig azt mondta hogy majom, furcsállottam is ezt a szot magamban egy exre,erre másnap a gyerekem aki soha életében nem hasznalta még ezt a szot csak magara az állatra, lemajmozott engem poénbol.


Vagy láttam videot (evekkel ezelott, a gyerekem meg sem volt még),amiben az anyuka kinozta a babajat (nem hagyta "felnőni", mindig kiságyban tartotta es etette, a gyerek màr felnott ffi lett es fogyatekos lett es még mindig kiságyban fekudtes etette az anyja. Mostansag ugrott be nekem ez az évekkel ezelotti emlék ahogy arra ébredtem hogy lezsibbadt a labam, hogy borzalom lehet ugy élni hogy az ember nem tudja kinyujtani, erre egyszercsak odabujt a gyerekem mellém es szolt hogy kicsit menjek arrèbb mert nem tudja kinyujtani a lábàt.


Lehet véletlen egybeesèsek csupàn de rengeteg ilyen van, hogy pont a bennem motoszkalo gondolatokat tükrözi vissza a gyerekem.


Ez olyasmi lehet mint az anya-baba szimbiozis?


2019. ápr. 13. 10:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%
Nem.
2019. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2019. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2019. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor lehet tul sokat nézek elvont dolgokat pl a szintesztéziarol is (hihetetlen véletlen egybeesésekről)


De nekem az is olyan különös, ha pl alszika gyerek es ejszaka engem vmi felzaklat (pl az első büntetése az ovibol, attol én aludni sem birtam, akkor még nagyon érzékenyen érintett), szoval ha zaklatott vagyok es visznek a gondolatok egyre mélyebbre, akkor riad fel mindig a gyerekem is. Elhessegetem a gondolatot, ha kell visszaaltatom, teszek veszek, aztan ha ujra rámtalàl az érzés, megint megébred a gyerek. Szoval nem tudom megélni, feldolgozni, átgondolni, valamit levonni, vagy javitani a mardoso helyzeten, mert épp a mélyponton sirva megébred a kicsi.


De akkor a valaszok szerint véletlen az egész

2019. ápr. 13. 10:47
 5/13 A kérdező kommentje:
*szinesztézia
2019. ápr. 13. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szinesztézi nem véletlen egybeesést jelent.
2019. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szinkronicitás!!

Bocsi

2019. ápr. 13. 10:59
 8/13 anonim válasza:
82%
Maximum azt érezhezi, ha feszült vagy. Erre ki vannak élezve amugy, ha feszült vagyok érzik. De a gondolataimat nem hinném.
2019. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jo lenne valahogy tesztelni tudni
2019. ápr. 13. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk teszteld azzal, hogy milyen arányban találja ki a gondolataidat. Ha 4 találatra jut 15.254.521.125 db olyan eset, amikor nem volt gondolatolvasó, akkor a 4 találat véletlen volt. Ha fordított az arány, akkor menj át az ezotéria témakörbe, mert ez nem gyereknevelési kérdés.
2019. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!