Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek sokan vagdalóz...

Miért szeretnek sokan vagdalózni a zaklatás szóval amikor valószínűleg nem is tudják mit jelent az igazi kőkemény zaklatás?

Figyelt kérdés
Az biztos nem az hogy néha írok nekik az interneten. Pedig előszeretettel mondják rá. Én viszont éltem már meg igazi zaklatást. Miért szeretnek ezzel a szóval vagdalózni?
2022. máj. 6. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarod őket, nem kedvelnek,nem akarnak veled társalogni. Vagy csak egy kis vicc, amit te nem értesz.
2022. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak én zaklatás miatt sokáig félelemben éltem valakik miatt, hol van ehhez képest az hogy írok valakinek néha valamit
2022. máj. 6. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értem, de ez egy szófordulat is a mai köznyelvben. Ezt így érted? Ha nem akarnak veled chat-elni, ne írj nekik. Nem bonyolult. Illetve az, hogy neked volt korábbangondod a zaklatással, az ő életüket nem befolyásolja.
2022. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Sanszos, h túloznak, hogy a nem kicsit gyenge agyad felfogja: nem kérnek belőled.
2022. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd meg nekik, mi az igazi zaklatás, ne b$ziskodjanak már a Te károdra!!!!!!!44
2022. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!