Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fáj egyes emberek sötétsége?

Nem fáj egyes emberek sötétsége?

Figyelt kérdés

Azért írom ki ezt a kérdést, mert ki kell adnom magamból. Egyszerűen számomra FELFOGHATATLAN hogy lehetnek ilyen sötét és tudatlan emberek az internet korában.


Ilyen kérdéseket tesznek fel nekem, hogy "Ugye van ott bolt? Hogy fogok én ott boltba menni reggel, már hozzászoktam hogy mindig megyek". És ez a kérdés úgy felba.szott, hogy kifejezni alig tudom magam. Athénba megy nyaralni, de kérdezi hogy vannak-e ott boltok. "Mikor kapom a reggelit?" "Van Athénba diszkó?" "Hogy fogunk eljutni a hotelbe a reptéren?" Hogy lehet ilyen vastag, elszigetelő burokban élni?! Kb.1000-szer elmondtam neki azt is, hogy NEM KELL útlevél Görögországba, elég a személyi. ... Szerintetek felfogta? Nem.:) Aki ennyire nem tudja használni az internetet, hogy beírja azt a buta kérdést, hogy boltok Athénba (nem ruha, pékség meg éttermeket kell érteni a boltok alatt), az maradjon otthon, mert ez már sok... Megőrülök. Hiába magyarázok el mindent, semmit nem fog fel belőle. SEMMIT.



2022. máj. 7. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Kozoktatas. Ez az a szint, amit egy atlagos, a kozoktatasban vegzett, adott esetben erettsegizett szakgimnazista, szakmunkas, stb. kepvisel.
2022. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Tájékozatlanság és digitális analfabetizmus. Szerintem ez a jelenség inkább az öregekre jellemző. De azért megjegyezném, hogy volt szerencsém olyan diplomáshoz többször is aki nem tudott a neten vonatjegyet venni...
2022. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Inkább az öregekre, nekik még el lehet nézni (mondjuk nagymamám is nagyon meredek utazás terén) de a kérdésben egy 43 éves nőről van szó. Az élet minden terén buta, de olyan szinten hogy ilyet én még nem tapasztaltam. Nem csodálom hogy mások szerint is teljesen életképtelen :S
2022. máj. 7. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Annyira buta mégsem lehet, ha telik neki nyaralásra. Én okos vagyok, mégis tök csóró. Tehát hülye vagyok...
2022. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
'Telik neki' - jaja, szemelyi hitelbol, cofidisbol, a leheto legolcsobb buszos utazassal valami tomegszallasra vagy ketcsillagos hostelbe, ellatas nelkul, de elmondhatja hogy de bezzeg o gorogbe' volt, a szomszed meg csak Kiskunbiszbaszdon.
2022. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3: nem szoktál itt olvasgatni a GYK-n...???


Ugyanezeket a kérdéseket felteszik huszonévesek is simán... :-s

2022. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát tényleg szegénykém tudatlan, de az is furcsa, hogy valaki más butasága miatt ennyire ki vagy akadva és még a gyakorira is kirakod..
2022. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom ebben a sötétséget, nekem inkább idegességnek, izgalom akkor tűnik egy olyan embertől, aki először utazik.
2022. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: de aki először utazik, az is ismerheti a google maps-t.

Rázoomol a legkisebb görög falura is akár, és látja, hogy hol vannak boltok...

2022. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9!


Vagy beírja a leheto legegyszerubb kérdést, amire választ fog találni.

2022. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!