Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a buta...

Miért nem szeretik a buta embereket a nem buta emberek?

Figyelt kérdés
Én ha nem lennék buta,nem lenne velem semmi baj, barátnőm is lenne már.Külső rendben van,magas is vagyok,de ha megszólalok kilóg a kapanyél a számból.Miért nem kompenzálja a jóindulatom a butaságomat?20/F

2022. febr. 15. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Ha valaki buta az visszataszító
Nem baj ha valaki buta ha jól néz ki
Ha valaki buta menjen pszichológushoz
38 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én szeretlek, te buta. 😉😉😉
2022. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Olyan mintha nem is lenne agyam.Mintha egy űr lenne a fejemben.
2022. febr. 15. 23:29
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy! Okos vagy és szexi.
2022. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindenem megvan,kivéve az agyamat.Ezt nem veszi észre senki,mert az agyunk nem látható helyen van,de ha megszólalok látják az emberek hogy sötét vagyok mint az éjszaka.
2022. febr. 15. 23:35
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Számomra taszító, mert szeretek érdekes és értelmes témákról mélyen beszélgetni, így zavar, ha valaki erre képtelen.

Azzal, hogy jóindulatú vagy, nem tudnék mit kezdeni. Rendben, az vagy, na és? Attól még nem fogom élvezni a társaságodat, így nem is fogom keresni azt.

2022. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Számomra inkább legyen valaki jószívű buta, mint okos gonosz.
2022. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy én azt veszem észre, hogy aki okos azt nem annyira zavarja, ha valaki buta, mert érti, hogy igazából elér relatív ez az egész. Szóval általában a többi buta gondolja másokról azt, hogy hú de buta és mennyire zavaró.
2022. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Én buta vagyok mégse szeretem a butákat.. ha már én hülye vagyok mindenhez legalább más legyen okos, hogy tudjon segíteni
2022. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenkinek megadom a tiszteletet, de van egy szint, amikor közlöm az illetővel, hogy nagyon buta.
2022. febr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Te nem vagy buta. Helyesen írsz, jó a humorod. A valódi hülyéket nem bírom elviselni, te nem tartozol ezek közé.
2022. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!