Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem engem csaltak meg,...

Ha nem engem csaltak meg, emellett nem érzek semmit egy adott illető iránt, attól kaphatok sokkot, hogy ezt csinálta az illető?

Figyelt kérdés
Régen tetszett az adott illető, de nem volt köztünk semmi. Most kiderült, hogy kapcsolatot létesített valakivel, aki rosszindulatú volt másokkal szemben, kárt is okozott nekik. Ha barátságos, rendes emberrel ismerkedett volna meg, pedig ismer ilyet közvetlen a távoli rokonsága által, akkor hogy reagáltam volna?
2022. máj. 8. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem ez már bonyolult. 😅
2022. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem senkit nem csaltak meg. Nem csak téged nem. Hanem csak összejött valakivel, aki neked nem szimpi.


Amúgy persze, hogy zavarhat. Mert úgy érzed, hogy más az ízlése, mint gondoltad.

2022. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa...

Azt nem tudom, hogy reagáltál volna, de amellett amit az 1es írt az is lehet hogy féltéken vagy.

Te rendes vagy, veled nem jött össze de egy masik emberrel aki meg nem is rendes összejött. Lehet nem érzed fairnek.

2022. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most írd le érthetően
2022. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Féltékeny abszolút nem vagyok. Csak csalódott, meg ha most lejátszanám azokat a helyzeteket, beszélgetéseket, ahogy reagált a nő, hogy az ismerősömet megkapja, a pasi a következő életében, kétszer is máshogy döntene, aki régen tetszett.
2022. máj. 8. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jól értem, hogy te kívülről látsz vmit amit ő nem. Pl hogy a csaj csak húzza az agyát. Ő meg finoman szólva át van b@szva, ezért nem is veszi észre mi megy, pedig ha tudná, akkor tuti nem menne bele?

Jól értem?

2022. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!