Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Származhat abból problémám,hog...

Származhat abból problémám,hogy valakiről elmondom egy másik embernek, hogy az illető hazudik, tartozásai vannak, érdekember ? ( Igazat mondok ezzel )

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És mi ?
2022. márc. 18. 23:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek mondod el és miért
2022. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert Ő is kellemetlen helyzetbe kerülhet talán és akár problémája is lehet belőle.
2022. márc. 18. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2


Ha az illető megtudja, ellened fordíthatja azt, akinek elmondtad.

2022. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kétségek közt vagyok. Sajnos én is megjártam az illetővel pénzügyileg. Ehhez viszont semmi közöm. Magamnak sem akarok gondot. Egy privát levélben írnám meg neki.
2022. márc. 18. 23:30
 7/15 A kérdező kommentje:

Mármint az ő dolgukhoz nincs közöm. Életem során már egyszer megbántam, hogy valakit nem figyelmeztettem időben, hogy rosszul fog járni. Nem tudom,mit tegyek.

Végülis ezt sokan tudják, hogy a tartozásos ember link, van egy csomó adóssága. Újdonságot nem mondanék, ahol eddig lakott, mindenki tudja, csak azok nem, akik felszínesen ismerik.

2022. márc. 18. 23:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Levélben semmiképpen. Mert később felhasználhatják ellened. Pl rágalmazas.

Ha akarsz tanácsot adni, akkor hívd félre az illetőt és mond meg neki, hogy tapasztalatod miatt nem ajánlod, te már rosszul jártál vele.

Ennyi. Semmi konkrétum. A másik majd eldönti, hogy mit kezd az információval. Van egy mondás okos ember más kárán tanul, ha ő nem okos...

2022. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A rágalmazás nem az, ha valami valótlant állítok ?
2022. márc. 19. 07:44
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Az a rágalmazás, amit hivatalosan nem tudsz bebizonyítani.

A tény közlés így néz ki: Nekem Pista tartozik X összeggel, amit a megbeszéltek ellenére nem adott vissza.

Aztán hogy a másik mit gondol erről, azt ne te mondd meg neki.

2022. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!