Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az(talán íratlan...

Normális az(talán íratlan etikett?)hogy autószerelő csak az ügyfélnek köszön es annak párját levegőnek nézik?

Figyelt kérdés

Párommal elvittuk a kocsit fényeztetni, vagy ilyesmi korunkbeli srácokhoz akiknek van ilyenekre cége.

Szépen kiszálltam én is a kocaibol, odamentem hozzájuk talán fél méter/1 méter közelre es köszöntem az egyiknek és másiknak is aztán ujra is, azaz duplán, mert mindketto csak lesett mint borju az uj kapura es egyik sem köszönt vissza.

Kizárólag a párommal beszéltek és engem szabályosan néztek levegőnek!

Ez amolyan szakmai etikett lenne hogy műszaki területeteken a nő nem ember es nem köszönünk? Vagy ilyen ronda lennékhogy rámnézni is nehéz volt? Vagy mire véljem?


Nem kocsi alatt voltak. Nem szereltek éppen. Hanem álltak a műhely előtt és fogadták a párom a kocsival.



#szakipar #a nő=senki
2022. máj. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Vannak bunkó emberek. Ilyenekkel találkoztál.
2022. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem rossz kategóriában tetted fel a kérdést, jeleztem is a modiknak, hátha át tudják tenni olyan kategóriába, ami jobban passzol a kérdésed alapján.

Visszatérve, elhiszem, hogy rosszul esett (velem is volt már hasonló), ne vedd Magadra, egyszerűen vannak bunkó, hímsoviniszta férfiak...

2022. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Párod is cuki, hogy nem fordult sarkon és nem távozott azonnal.
2022. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezért párkapcsolati a kérdes.

Hogy egy férfi oldalán a nőt ha levegőnek nézik, arrol tehet a férfi?

2022. máj. 11. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem a pároddal együtt szálltál ki az autóból, hanem később, amikor ők már beszéltek.

Nem visszaköszönni pontosan ugyanolyan bunkó dolog, mint belecsacsogni a megbeszélésbe. A párod pedig ha nem vette észre, hogy nem köszöntek neked vissza valószínűleg csak egy benzintyúknak tart.

2022. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem férfi-női kérdés. Ez egyszerű bunkóság.
2022. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
....mint ahogy vannak tapló, nősoviniszta nők is, igaz ketteske?
2022. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!