Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem nem izgatnak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem izgatnak fel a koszos szerelőruhás olajos pasik? Pl autoszerelők?

Figyelt kérdés

Párom tegnap kocsit "szerelt" (olajat cserélt,max ennyit lehet amihez nem szerviz kell),és olajos lett,meg izzadt meg koszos...én meg csak szájára adtam puszit,mondvn,többit majd ha megfürdött átöltözött..

Montam ezt egy barátnőmnek,aki kiakadt,hogy hogy nem ott helyben másztam rá,igy a legszexisebbek a pasik...

nekem ezerszer szexisebb tisztán fürdés után vagy épp ingeben szövetgatyában...

ti hogy vagytok ezzel?

23/N


2010. jún. 15. 16:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah,és szó nincs arrol hogy lenézném a kétkezi munkát (bár párom és én is mérnökök vagyunk),családtagnak,barátnak oké,de az az ember aki életem párja,ne legyen naponta koszos olajos,izzadt és egyebek...
2010. jún. 15. 16:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök igazad van. Én is elvárom a lányoktól h ne bűzölögjenek meg minden.
2010. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
90%
én sem vetném rá magam a pasimra, ha izzadt, olajos lenne. ö is mérnök, én is az leszek. de akkor sem tud lázba hozni.
2010. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez alap... én mezőgazdaságban melózok de ha hazaérek jóhogy tisztálkodok nem csak azért h a csajomnak ne legyen baja velem (neki mondjuk bejövök úgy is =), hanem inkább magam miatt. Jó tökéletesen lehetetlen megtisztítani magad minden nap de azért nagyjából meg lehet, meg kell.

Mondjuk azért szarul esne, ha azt mondaná a csajom, hogy amikor hazajövök a melóból, és még nem zuhanyoztam le, undorodik tőlem :O

2010. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

engem sem vonzanak.

az én pasim angoltanár,és bármilyen ruhában kívánatosnak találom,de nem vonzana,ha koszos lenne.

2010. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, én szexinek találom a munkásruciba a párom, olajosan, stb. de rá nem másznék így, inkább tisztán, de eszméletlenül beinditt:)
2010. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem teljesen igazad van
2010. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát mivel az exbarátom autószerelő....+ a szomszédban 3 szuperjó autószerelő pasi van.... :D Így inkább én nem mondok semmit,mert le lennék szavazva :D
2010. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:-D


Ez jó, majd biztos egy normális ember a koszosságra buki...az megint más, hogy ha az embernek oylan kedve van,a kkro is megkívánja a másikat, ha előtte megizzadt..és nem azzal kezdi, hogy dugunk ha lefürödtél..azaz, egy bizonyos szagig van ez, mert ha vki már tényleg anynira mocskos és büdös, szerintem még egy nimfomán is elkerüli.. :)

2010. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

jó,az más mint mikor most ebben a nagy melegben megizzadunk pedig semmi nem csinálunk,az nem zavar (bár vonzani akkor sem),hanem konkrétan a munkátol izzadt testre gondolok...


lehet akármilyen jó teste,nem nyulnék hozzá...

(nem bántoan küldtem el,csak viccesen,hogy többit majd ha tiszta és illatos lesz)

2010. jún. 15. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!