Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed eddigi legjobb...

Mi volt életed eddigi legjobb napja?

Figyelt kérdés
Amit rendkívül élveztél, eseménydús volt, amire azt mondod, hogy bármikor újraélnéd.
2022. máj. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kettő között vacillálok: az egyik a szalagavatóm napja, a másik egy olyan nap amikor délelőtt versenyem volt, amin nagyon jól teljesítettem, egyre elérhetőbbnek látszott a célom, délután pedig az egyesületemmel/barátaimmal játszottunk mindenféle hülyeséget, rengeteget beszélgettünk, nevettünk. Ja és nagyon finom vacsorát ettünk:D
2022. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon közhelyes leszek. De az egyik legszebb nap az esküvőnk napja, mikor 90%-ban együtt lehettünk azokkal, akik a legfontosabbak az életben.

A másik pedig a kislányunk születése. A legboldogabb és a legfájdalmasabb élményem is egyben. A legszebb pillanat pedig akkor este volt mikor kiengedtek minket a kórházból és tudatosult bennünk, hogy család lettünk.

2022. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Jól beittam-betéptem az akkori csajommal szexeltünk, utána elmentünk egy buliba, és oda hozta az egyik barátnőjét, elkezdtek előttem csókolózni, aztán bevettek engem tehát hárman csókolóztunk, utána haverok is oda jöttek ittunk tovább. Aztán a csajom én nem tudom mit hozott nekem milyen extasy tabi volt az de szó szerint eufóriába estem (nem csak a cucctól, alapból tökéletes idő volt, minden azon a napon tökéletesen alakult). Tehát nem józanul volt a legtöbb legszebb emlékem.


De szerintem a gyerekkoromba sokkal több olyan volt hogy azt élném meg inkább újra. 29f

2022. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Az osztálytalálkozóm. Az hagyján hogy mennyire jó volt évek múltán találkozni azokkal akikkel a legjobb éveimet töltöttem, de megtaláltam életem szerelmét is akivel négy évig osztálytársak voltunk de csak most teljesedett ki bennem a dolog. Életem legszebb estéjét köszönhetem neki.

De a dobogó többi fokán is gimis élmények osztoznak, a szerenád, a szalagavató, a sulinapok amikor egy nagy buli volt három napig az egész iskola... Istenem de szerettem oda járni...

2022. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!