Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy lány...

Csak engem zavar, ha egy lány ocsmány módon káromkodik?

Figyelt kérdés

Azok a lányok, akik rendszeresen káromkodnak, nem érzik gáznak, visszataszítónak magukat? B...meg, g..ci, ku...va stb. Régen az útszéli prostik beszéltek csak így. Vagy akik így beszélnek, azt akarják a külvilágnak mondani, hogy könnyen kaphatóak?

Ha mérges is valaki, miért kell káromkodni?



#Káromkodnak #Közönségesek
2022. máj. 12. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Engem az is zavar ha fiúk beszélnek nagyon ocsmányul.


Meg hogy kötekedjek is kicsit, amit írtál az a csúnya beszéd, a káromkodás az az istenkáromlás.

2022. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem is nagyon zavar. Ha meghallom utcán vagy bárhol, két lány beszélget, és minden második szavuk b+, szörnyű. Felkapom a fejem, mert annyira visszataszító egy nő szájából a csúnya beszéd.
2022. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a káromkodasnak néha igenis van helye, de az nagyon nem a hétköznapo beszéd. Akinek minden második szava bmeg meg gci, annak a mondandóját is kb annyira lehet komolyan venni.
2022. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Beszélhet valaki csúnyán, és mellette lehet rohadt értelmes is. Csak őt ez pont nem érdekli. Ismerek is ilyen embert, szörnyen beszél, de ha valaki túl tudja magát tenni ezen akkor nagyon jó dolgokat mond.
2022. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Engem is zavar. Férfiaknál is. De egy lánytól szerintem még csúnyább.
2022. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően zavar, de például a barátnőm is elejt néha egy-egy káromkodás, mégse haragszom rá, mert szeretem.
2022. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Részemről nagyon modortalan, ha egy lány csúnyán beszél. Kiábrándító, főleg akkor mikor az illető lány szép ellenben a szókincse csúnya.
2022. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Minden ember káromkodik, képzeld a lányok is. Jó, persze nem mindegy, hogy milyen módon meg milyen mértékben. De ugyan miért elfogadhatatlanabb egy lánytól mint egy fiútól? Miért kell a lányokat mindenért szapulni?
2022. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as bárhogy is nézzük, nemtől függetlenül nem szép káromkodni, legalábbis úgy nem, hogy mások is fültanúi legyenek. :)))
2022. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk káromkodása pont ugyanannyira zavar.
2022. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!