Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, ha egy lány...

Csak engem zavar, ha egy lány ocsmány módon káromkodik?

Figyelt kérdés

Azok a lányok, akik rendszeresen káromkodnak, nem érzik gáznak, visszataszítónak magukat? B...meg, g..ci, ku...va stb. Régen az útszéli prostik beszéltek csak így. Vagy akik így beszélnek, azt akarják a külvilágnak mondani, hogy könnyen kaphatóak?

Ha mérges is valaki, miért kell káromkodni?



#Káromkodnak #Közönségesek
2022. máj. 12. 08:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem aranyos, ha egy lány káromkodik, de egyébként ők is ugyanúgy emberek, miért nem káromkodhatnának?
2022. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

11-es. Nem arról van szó, hogy nem csúszhat ki néha egy-egy csúnya szó a száján. A kérdésben az ocsmány módra volt kitérve.

Az a visszataszító, ha minden második szava b+. Amikor nem tudnak úgy beszélni, hogy nem használják kötőszóként a g..cit, és a többit.

Fiúktól sem szép, de szerintem egy lány szájából egyenesen visszataszító. Végülis ők lennének a "szebbik" nem.

Ha mérges, én még elfogadnám, de természetesen akkor sem mindegy hogy mennyire csúnya szavakat használ.

2022. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi az aranyos abban, amikor így beszélnek:

képzeld b+, feleltetett ez a g..ci, nem tanultam f...szomba semmit, erre beírt egy 1-est a k..va anyját. Hát b+, gondoltam b+, menjen g..cibe b+.

2022. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha-néha nem zavar, ha káromkodik egyet, de ha kb. minden mondata vége az h bmeg, akkor az eléggé kiábrándító.
2022. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a közegtől is függ. Részegen, vagy a barátai társaságában más az ember, és ez sokszor a csajoknál is így van. Volt már olyan barátnőm, aki privátban sosem káromkodott, csak ha a barátaival volt, innen pedig megtanultam, hogy nem feltétlen érdemes ilyenről megítélni valakit.
2022. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Igazából nálam lányfüggő. Valakinek illik a személyiségéhez, valakinek meg nagyon nem. Nem feltétlen baj ha káromkodik. De ha alapból putrisan beszél az offos.
2022. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!