Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudjam meg,hogy ki az?

Honnan tudjam meg,hogy ki az?

Figyelt kérdés

Ha felhív valaki,a szám nem privát,de nem akarom visszahívni.

Tudni akarom,hogy ki adta meg a számom neki.

Én nem szoktam csak úgy osztogatni a számom,ez az egyik.

A másik meg hogy már rettegek az idegenektől való hívásoktól.(rossz tapasztalatok)

Este nem szoktam felvenni,mert nem.

Ez még érthető valamennyire.

Mellesleg nem fogok kimenni sehova lefekvés után az éjszaka közepén,mert valaki bele akar érzelmileg manipulálni valamibe hogy jöjjek ki.

Felszínes kapcsolatokat meg nem táplálok, ebből rengeteg volt.

Na de most nincs kibúvóm.

Honnan tudjam meg hogy ki volt aki hívott anélkül,hogy ő tudná hogy én tudom hogy ki ő.


2022. máj. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb felvenni a telefont?

Amúgy a tudakozót feltalàltàk már pár évtizede, online is működik. (Sok esetben nem nyilvános a szám, de egy próbát megér. )

2022. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyszerűbb lenne felvenni a telefont, és megkérdezni ezeket. Tessék, most is ezen agyalsz. Honnan tudod, hogy alkalmi kapcsolatra hívtak, és ha arra hívnak, még mindig kinyomhatod szó nélkül, miután megmondta, hogy honnan van a szám. Lehet, pl. hogy okosabb lennél annyival, hogy kiderül, valaki a nevedben feladott egy hirdetést viccből vagy bosszantási célból.

Van online tudakozó, csak kicsit vacak, mert minden szolgáltatónak külön van, nem egyesített, és van néhány szolgáltató. Eltérő szinten felhasználóbarát, és van, amelyiknél elvétve vannak csak meg a telefonszámok nyilvánosan megadva, másiknál meg nagyon sok ügyfél engedélyezi. Ez kb. a szerződés hozzájárulásnál a kérdés formáján is múlik.

2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg nem fogok kimenni sehova lefekvés után az éjszaka közepén,mert valaki bele akar érzelmileg manipulálni valamibe hogy jöjjek ki.


Van némi üldözési mániád??

Miért nem veszed fel a telefont?

2022. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na és ha nem erről lett volna szó? Mondjuk valami fontos, és csak egy kérdést tesznek fel? Érdekes módon velem ez még soha nem fordult elő. Olyan igen, hogy a gimis barátnőm áthívott valami nagy baromsággal éjjel, és még most is jókat mosolygok rajta, ha eszembe jut, hogy milyen idiótaság volt, de ártalmatlan kaland volt.
2022. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan titkosítják a számot, amúgy ha beszélsz bárkivel, nem kell engedelmeskedni senkinek, nem is értem hogyan merül fel benned ilyen, mint amit ezzel kapcsolatosan leírtál.

Egyébként van olyan is, hogy megvettél egy számot - akár 8-9 évvel ezelőtt - de előtte egy másik tulajdonosé volt, akit most megkerestek ezen a számon, mivel akkoriban megadta valahol...

Az is lehet, hogy számítógép generálta híváslista alapján történő telemarketing, bármi lehet.

Sok gondolatot, elméletet kreálsz, hogy "ki is lehet", "ki adta meg" stb, szerintem egyszerűbb ha felveszed a telefont és azonnal kiderül, nem értem miért nem akarod visszahívni, akkor tisztázódna: "<Napszaknak megfelelő köszönés> volt egy hívásom erről a számról."

2022. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hármas!

Ezzel arra céloztam,hogy volt már párszor olyan,hogy nem kellett volna felvegyem.

Voltak olyan lusta ismerőseim,akik egyedül képtelenek voltak feladatokra és beadták a "baj van SOS" mondatot.

Eközben ha telefonnyomkodás helyett megoldották volna az öt perces nagyon nagyon nagy bajt,vagy valaki olyat hívtak volna fel este mikor a kakas is alszik,aki ért is hozza...

Sokféle eset volt, viszont egy közös bennük!

Ha nem veszem fel,akkor nem kapom meg azt hogy "jó,akkor ne segíts" vagy az egyéb hasonló mondatokat.

2022. máj. 13. 00:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ezt szépen leírtam,kicsit összefolyt...
2022. máj. 13. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Felnőttként is majd az lesz, hogy kereshetnek fontos ügyben és ha nem tudtad felvenni, vissza kell hívnod hogy megtudhasd: mit akartak.
2022. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!