Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar szijarto peti...

Miért akar szijarto peti mégtöbb csoró országot az eu ba.már igy is épp elég szegény ország nyújtja az üres markát.méghogy az eunak nagyobb szüksege van albániára meg macedoniara mint nekik az eura mez az igazi oltas.mit szoltok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Mert hamarosan Bulgária is be fog előzni minket, és akkor mi leszünk az EU legcsóróbb országa, ami nyilván nem fest jó képet a Fidesz-ről. Gyurcsány idején, kb középmezőnyben voltunk most meg mi leszünk a LEGCSÓRÓBBAK.

Hát ezt nem szeretné a kis pucufej Petike, ezért kéne neki Albánia meg Macedónia az EU-ba :D

2021. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem barátkozz meg a magyar helysírási szabályokkal és tanulj meg másokat tisztelni, mielőtt egy ilyen helyre beküldesz bármit is! Nem tudom, miként viselnéd, ha egy ismerősöd tegező stílusban és kis betűkkel írná le a nevedet - pl úgy, hogy husáng.
2021. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vegre egy kis gyulolet azthittem ez csak legenda
2021. jún. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!